Dane kontaktowe

Bank Gospodarstwa Krajowego

Al. Jerozolimskie 7
00-955 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 596 5999
[email protected]

www.bgk.pl

NIP: 5250012372

Proces rekrutacji

ETAP 1

Aplikuj

Po wybraniu stanowiska, które Cię interesuje, kliknij Aplikuj i wypełnij krótki formularz. Pamiętaj o załączeniu CV w języku polskim oraz o umieszczeniu w aplikacji  zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nasi rekruterzy analizują dokumenty, a następnie wspólnie z przyszłym przełożonym poszukiwanego pracownika decydują o zaproszeniu wybranych osób na pierwszą rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 2

Spotkajmy się

Jeśli Twoja aplikacja odpowiada kryteriom ogłoszenia zadzwonimy, żeby umówić pierwsze spotkanie. W przypadku niektórych rekrutacji już podczas rozmowy telefonicznej możemy zadać kilka pytań dotyczących dotychczasowego doświadczenia, zainteresowań zawodowych czy oczekiwań wobec przyszłego pracodawcy. Na pierwszym spotkaniu poznasz swojego przyszłego przełożonego. Opowiemy Ci o banku, zespole i Twoich przyszłych zadaniach. Poinformujemy Cię również o dalszym przebiegu rekrutacji.

ETAP 3

Badanie kompetencji

W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska możemy  poprosić Cię o udział w teście lub wykonanie zadania. Dotyczy to szczególnie kompetencji technicznych, taki jak obsługa Excela, merytorycznych - jak analiza finansowa lub preferencji zawodowych i ról w zespole.

Po sprawdzeniu testu otrzymujesz wyniki, a w przypadku testów osobowości i ról przyjmowanych w zespole, otrzymujesz  również raport coachingowy.

ETAP 4

Wielki finał

Po pomyślnym przejściu pierwszego etapu:  (rozmowa i ewentualne testy), zaprosimy Cię na jeszcze jedno, finalne spotkanie. Tym razem poznasz dyrektora swojego departamentu lub dyrektora zarządzającego oraz menedżera ds. HR dla Twojego obszaru.

Niezależnie od wyników rozmów i testów, wszyscy kandydaci biorący w nich udział otrzymują informację zwrotną.

ETAP 5

Oferta

Wkrótce po finalnym spotkaniu, zadzwonimy do Ciebie z gratulacjami i zaproszeniem do współpracy. Przedstawimy Ci ofertę, i jeśli będzie dla Ciebie atrakcyjna, ustalimy termin rozpoczęcia współpracy.

ETAP 6

Co dalej?

Skontaktuje się z Tobą nasz dział kadr i przekaże informacje o wszystkich formalnościach. Dostaniesz też skierowanie na badania wstępne , które powinny być wykonane przed pierwszym dniem w nowej pracy.