Dane kontaktowe

Bank Gospodarstwa Krajowego

Al. Jerozolimskie 7
00-955 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 596 5999
[email protected]

www.bgk.pl

NIP: 5250012372

Benefity

Co oferujemy naszym pracownikom?

Możliwość rozwoju

Niezależnie, czy chcesz uczyć się języka obcego, rozwijać kompetencje miękkie, czy zdobywać certyfikaty i uprawnienia zawodowe, BGK daje Ci możliwość rozwoju w każdym obszarze.

Ubezpieczenie medyczne i karta Multisport

Bo zdrowie jest najważniejsze.

System premiowy

Poza podstawowym wynagrodzeniem możesz również liczyć na atrakcyjny system premiowy.

Bony świąteczne

Dla młodszych, najmłodszych i tych całkiem dorosłych mamy w prezencie przedpłacone karty BGK, których można użyć w dowolnym sklepie.

Dofinansowanie do wypoczynku

Chcesz skorzystać z jednorazowej dopłaty do dwutygodniowego urlopu? A może wolisz te środki wykorzystać na sfinansowanie zakupu książek, płyt czy biletów na wydarzenia kulturalne lub sportowe? Pracując w BGK sam o tym decydujesz.

Pracowniczy program emerytalny

W BGK dbamy nie tylko o to, co tu i teraz. Możesz liczyć na dodatkowe 7% wynagrodzenia, które będzie odkładane na Twoim indywidualnym koncie w ramach pracowniczego programu emerytalnego.

Bractwa sportowe

Niezależnie czy  uprawiasz sport, czy chcesz dopiero  zacząć, możesz dołączyć do jednego z naszych bractw sportowych. Skorzystaj z dofinansowania do treningów, parkingu dla rowerów czy refundacji za starty w zawodach.

Wolontariat

Jeśli lubisz i chcesz pomagać, możesz wziąć udział w jednym z naszych projektów wolontariackich (realizowanych w godzinach pracy).