Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bank Gospodarstwa Krajowego

VARSO 2
ul. Chmielna 73
00-801 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 596 5999
[email protected]

www.bgk.pl/kariera

NIP: 5250012372

POZNAJ NAS

Jedyny taki bank w Polsce

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Czym się właściwie zajmujemy?

W BGK realizujemy i koordynujemy dziesiątki projektów rozwojowych dla samorządów, przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wśród naszych produktów możesz znaleźć:

  • Gwarancje Biznesmax – gwarancja spłaty kredytu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Mieszkanie dla Młodych – rządowy program wsparcia w zakupie pierwszego mieszkania ,
  • Fundusz pożyczek i kredytów studenckich,
  • Pierwszy biznes – wsparcie w starcie – pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie stanowisk pracy,
  • Fundusz mieszkań na wynajem inwestujący w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem.

Dołącz do niezwykłych pracowników BGK

Zgrany zespół decyduje o sukcesie całej organizacji, dlatego w Banku Gospodarstwa Krajowego zatrudniamy najlepszych kandydatów, a pracownikom zapewniamy przyjazne środowisko pracy i możliwość ciągłego rozwoju.

Pracując w BGK wiesz, że masz realny wpływ na rozwój gospodarczy naszego kraju.

Niezależnie, czy masz doświadczenie w bankowości, finansach, administracji czy IT, u nas znajdziesz oferty pracy, które gwarantują niezwykłe wyzwania. Możesz też liczyć  naprofesjonalne wsparcie kolegów z zespołu.

Jeśli ważne są dla Ciebie profesjonalizm, zaangażowanie i partnerska współpraca, a do tego chcesz mieć poczucie, że pracujesz w instytucji o strategicznym znaczeniu dla kraju, zajrzyj na naszą listę ogłoszeń i aplikuj.

Bank Gospodarstwa Krajowego to również świetne miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej. Co roku zapraszamy kilkudziesięciu studentów do udziału w wyjątkowym programie płatnych praktyk. Poza możliwością zaangażowania się w ciekawe projekty bankowe, praktykanci otrzymują możliwość udziału w trzech szkoleniach merytorycznych z wybranego tematu  oraz dwóch szkoleniach z umiejętności miękkich. Szkolenia i warsztaty są prowadzone przez praktyków - wysokiej klasy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w różnych organizacjach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (33)