Dane kontaktowe

Bank Gospodarstwa Krajowego

Al. Jerozolimskie 7
00-955 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 596 5999
[email protected]

www.bgk.pl/kariera

NIP: 5250012372

POZNAJ NAS

Jedyny taki bank w Polsce

Bank Gospodarstwa Krajowego  to państwowy bank rozwoju, którego misją jest wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski oraz sektora publicznego. Jesteśmy partnerem finansowym aktywnie wspierającym przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych. Inicjujemy i uczestniczymy we współpracy między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi. Naszą pracą codziennie przyczyniamy się do polepszania jakości życia Polaków .

Działamy odpowiedzialnie kierując się zasadami etycznymi. Dążymy do tego, by zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych, dbałość o pracowników i właściwe relacje z partnerami biznesowymi były naturalnymi elementami naszej codziennej pracy.

Dzięki unikalnej roli, jaką odgrywamy, dajemy naszym pracownikom możliwość uczestniczenia w projektach o niespotykanej na rynku specyfice i skali.

Czym się właściwie zajmujemy?

W BGK realizujemy i koordynujemy dziesiątki projektów rozwojowych dla samorządów, przedsiębiorstw i osób fizycznych. Wśród naszych produktów możesz znaleźć:

  • Gwarancje Biznesmax – gwarancja spłaty kredytu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Mieszkanie dla Młodych – rządowy program wsparcia w zakupie pierwszego mieszkania ,
  • Fundusz pożyczek i kredytów studenckich,
  • Pierwszy biznes – wsparcie w starcie – pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie stanowisk pracy,
  • Fundusz mieszkań na wynajem inwestujący w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem.

Dołącz do niezwykłych pracowników BGK

Zgrany zespół decyduje o sukcesie całej organizacji, dlatego w Banku Gospodarstwa Krajowego zatrudniamy najlepszych kandydatów, a pracownikom zapewniamy przyjazne środowisko pracy i możliwość ciągłego rozwoju.

Pracując w BGK wiesz, że masz realny wpływ na rozwój gospodarczy naszego kraju.

Niezależnie, czy masz doświadczenie w bankowości, finansach, administracji czy IT, u nas znajdziesz oferty pracy, które gwarantują niezwykłe wyzwania. Możesz też liczyć  naprofesjonalne wsparcie kolegów z zespołu.

Jeśli ważne są dla Ciebie profesjonalizm, zaangażowanie i partnerska współpraca, a do tego chcesz mieć poczucie, że pracujesz w instytucji o strategicznym znaczeniu dla kraju, zajrzyj na naszą listę ogłoszeń i aplikuj.

Bank Gospodarstwa Krajowego to również świetne miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej. Co roku zapraszamy kilkudziesięciu studentów do udziału w wyjątkowym programie płatnych praktyk. Poza możliwością zaangażowania się w ciekawe projekty bankowe, praktykanci otrzymują możliwość udziału w trzech szkoleniach merytorycznych z wybranego tematu  oraz dwóch szkoleniach z umiejętności miękkich. Szkolenia i warsztaty są prowadzone przez praktyków - wysokiej klasy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w różnych organizacjach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (30)