Dane kontaktowe

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bgzbnpparibas.pl

NIP: 526-10-08-546

POZNAJ NAS

Pracuj z ekspertami w bankowości, dla których praca to ich pasja.

Bank BGŻ BNP Paribas jest w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce, dlatego naszą pewną lokatą jest stabilność. Należymy do międzynarodowej Grupy BNP Paribas, co daje nam szansę rozwoju w skali międzynarodowej.
Umacniamy naszą pozycję na rynku, jako silnego, uniwersalnego i zintegrowanego banku, oferującego szeroki zakres usług dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Dzięki tak szerokiej gamie produktów i usług bankowych nasi pracownicy mają możliwość budowania swojej ścieżki kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.

W naszym Banku z jednakową troską podchodzimy do klientów, jak i pracowników. Rozumiemy, że tylko pracownik, któremu praca sprawia przyjemność, jest w stanie zapewnić klientom poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Jeśli jesteś ambitny, stawiasz na rozwój i chcesz poszerzyć swoje kompetencje – aplikuj do BGŻ BNP Paribas.


Najbliżej klienta – praca w sprzedaży

Jesteśmy uniwersalnym Bankiem, pracującym dla wielu różnorodnych klientów. Świadczymy szeroki zakres usług, dlatego pracując w tym obszarze masz możliwość realizowania ambitnej strategii dla różnorodnej grupy klientów: zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorstw i korporacji.

Dołączając do naszego działu sprzedaży, nawiążesz długofalowe relacje z klientem, zdobędziesz ekspercką wiedzę o produktach bankowych i usługach finansowych i będziesz współpracował z najlepszymi specjalistami w jednym z największych banków w Polsce.
 

Wejdź na wyższy poziom wtajemniczenia! – praca w obszarze IT

Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. W tym obszarze możesz odpowiadać za hurtownie danych, zarządzanie aplikacjami, programowanie, bazy danych, firewall, storage, wsparcie użytkowników i wiele innych. Na co dzień pracujemy z największymi międzynarodowymi firmami: Apple, Google, Microsoft, Oracle, ABB, CCl, Ultimus, Uniteam. Wykorzystujemy nie tylko najnowsze narzędzia informatyczne, ale również tworzymy swoje, innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie całego Banku, pracować w międzynarodowym środowisku i widzieć jak Twoje działania przekładają się na efekty w realnym świecie finansów – zapraszamy do naszego działu IT!
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (147)