Dane kontaktowe

Ban-Food Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Za Ogrodem 53
31-990 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 536 060 508

ban-food.pl

NIP: 9452178327

Firma Ban-food jest obecna na rynku od 1990 roku. Zaczynaliśmy jako mały zakład, lecz posiadanie wykwalifikowanej kadra i wdrożenie nowoczesnych metod zarządzania zaowocowało dynamicznym rozwojem.

Zakres naszego działania to:

  • produkcja zapiekanek (przepyszne zapiekanki na krakowskim Kazimierzu również są nasze :) )
  • dystrybucja produktów i obsługa gastronomii 
  • logistyka i redystrybucja produktów

Oferujemy wysokiej jakości produkty dedykowane dla sektora HoReCa, potrzebne do prowadzenia hoteli i restauracji oraz barów i jadłodajni na najwyższym poziomie. 

Nasza firma prowadzi również działalność usługową związaną z logistyką i redystrybucją produktów. Usługi logistyczne, które świadczymy obejmują: przyjęcie towaru, składowanie, kompletowanie, co-packing, wydanie towaru, transport oraz jego dystrybucję. Ponieważ w logistyce produktów, każdy etap podróży – od producenta po półkę sklepową ma bardzo duże znaczenie, przywiązujemy szczególną wagę do najwyższej jakości świadczonego przez nas serwisu.

Z naszych produktów i usług aktywnie korzysta X klientów z X krajów. Zatrudniamy obecnie ponad X osób w Polsce. Rośniemy w siłę otwierając nowy magazyn w Zabrzu.

Poznaj naszych partnerów biznesowych

Wyjątkowe kwalifikacje zespołu EIP potwierdza szereg certyfikatów oraz najwyższe statusy partnerstwa i wyróżnienia otrzymane od dostawców. Jesteśmy przekonani, że klienci i współpracownicy to dla nas partnerzy, z którymi chcemy dalej się rozwijać.
Nasi partnerzy biznesowi to najważniejsi przedstawiciele branży IT na świecie tj.: Microsoft, Cisco, IBM, Hewlett-Packard, Sun Microsystems, APC, Riverbed. 

Business software

Obszar EIP Business Software to specjalizacja w projektowaniu rozwiązań, które umożliwiają wykorzystanie możliwości technologii na globalnych rynkach.

Specjaliści EIP Business Software płynnie łączą poszczególne elementy, tworząc dedykowane rozwiązania dostosowane do oczekiwań  i specyfiki biznesu Klienta.

W ramach działu R&D EIP Business Software buduje autorskie rozwiązania, które zwiększają efektywność działań operacyjnych oraz ułatwiają analizę danych i podejmowanie decyzji biznesowych.

Produkty: Microsoft: Dynamics NAV, AX, Dynamics 365, CRM, Office 365, AZURE; SAP One; Comarch Optima.

Professional IT Services

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, począwszy od audytu, przez projektowanie rozwiązania, wdrożenie, wsparcie i serwis. 

Zespół EIP specjalizuje się w usługach zarządczych (Managed IT Services) w zakresie obsługi aplikacji, zarządzania data center i bazami danych, backupem, serwerami i zarządzania siecią firmową, a także monitoringiem ruchu i sieci oraz bezpieczeństwem.Kompleksowo realizuje projekty w zakresie integracji rozwiązań IT architecture, Collaboration, Enterprise Network, Unified Communication, Virtualization & Cloud. EIP Professional IT Services zapewnia eksperckie i technologiczne zaplecze, gwarantuje usługi wsparcia i serwisu w trybie 24/7.

Partnerzy: Cisco, HPE, IBM/Lenovo, Juniper Networks, Hitachi Vantara.

Najnowsze oferty pracy

  • BAN-FOOD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Kraków, małopolskie

    2020-03-21

zobacz wszystkie oferty pracy (1)