Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BALTON Sp. z o.o.

Nowy Świat 7/14
00-496 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 597 44 00
[email protected]

balton.pl

NIP: 5360015638

Kim jesteśmy?

Balton Sp. z o.o. jest największym polskim producentem wyrobów medycznych, poprawiających zdrowie i ratujących życie pacjentów w niemal 80 krajach na 6 kontynentach.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dumną ze swojej ponad 40-letniej historii naznaczonej sukcesami i innowacjami technologicznymi.

Specjalizujemy się w produkcji sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb kardiologii, radiologii, anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii i urologii, a w ostatnich latach także flebologii.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnej medycyny współpracujemy z wieloma uczelniami oraz ośrodkami badawczymi w Polsce i na świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Brazylii i Rosji. 

Inwestujemy w rozwój własnych produktów i poszukiwanie pionierskich rozwiązań we współpracy z czołowymi autorytetami medycznymi w swoich dziedzinach. Dlatego ufają nam lekarze, którym pacjenci powierzają swoje zdrowie i życie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Cenimy sobie fakt, że nasza praca i zaangażowanie mają bezpośredni wpływ na rozwój medycyny i zdrowia ludzi. W związku z tym szukamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy będą utożsamiać się z naszą wizją ciągłego rozwoju i dążenia do umocnienia pozycji firmy na rynku. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną i pełną pasji - zapraszamy do naszego zespołu. Zapewniamy ciekawą pracę pełną wyzwań, adekwatną do Twoich umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)