Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.

Wiśniowa 40
02-520 Warszawa
lubelskie, Polska
Telefon: +48 81 466 05 00

ETAP 1

Analiza i selekcja otrzymanych aplikacji.

Spośród otrzymanych zgłoszeń wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom związanym z danym stanowiskiem.

ETAP 2

Rozmowa telefoniczna z osobą z działu HR.

Podczas tego etapu  sprawdzamy kluczowe dla nas kryteria związane z danym stanowiskiem pracy. Rozmowa telefoniczna umożliwi również Tobie lepsze poznanie stanowiska, na które aplikujesz, przed spotkaniem rekrutacyjnym, oraz uzyskanie odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Jeśli rozmowa przebiegnie pozytywnie, zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne do naszej firmy. Po ustaleniu terminu spotkania, otrzymasz mailowe potwierdzenie rozmowy rekrutacyjnej.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne.

Spotkania rekrutacyjne odbywają się w naszej firmie. Podczas spotkania chcemy poznać Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne oraz czego oczekujesz od nas jako przyszłego pracodawcy.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, nasza rekrutacja może składać się z 1 lub 2 etapów:

  1. Pierwszy etap polega na rozmowie z osobą z działu HR oraz z potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Podczas tego spotkania będziesz mieć okazję do zaprezentowania swojej osoby, zapoznania się z naszymi oczekiwaniami oraz zadania pytań dotyczących pracy na stanowisku, na które aplikujesz.
     
  2. Drugi etap polega na spotkaniu z osobą z działu HR, potencjalnym bezpośrednim przełożonym oraz Kierownikiem działu HR. W zależności od stanowiska podczas tego spotkania mogą być obecne również inne osoby z naszej organizacji. Podczas tej rozmowy możesz zostać poproszony o wykonanie zadania sprawdzającego twoje umiejętności oraz zostanie Ci pokazane Twoje docelowe potencjalnie miejsce pracy.

ETAP 4

Informacja zwrotna.

Niezależnie od wyniku rekrutacji, dbamy o to, aby każdy z kandydatów biorących udział w rekrutacji, otrzymał informacje zwrotną, która jest przekazywana w formie mailowej. Jeżeli  uda Ci się pozytywnie przejść naszą rekrutację, osoba z działu HR przekaże Ci pozytywny wynik procesu i warunki zatrudnienia, jakie możemy Ci zaproponować. 

ETAP 5

Witamy w Ball Packaging Europe Lublin.

Po zaakceptowaniu proponowanych warunków zatrudnienia, dostajesz informacje na temat terminu rozpoczęcia pracy w naszej firmie. Już od pierwszego dnia uczestniczysz we wdrożeniu do naszej firmy i masz możliwość poznania wszystkich działów i współpracowników.