Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.

Wiśniowa 40
02-520 Warszawa
lubelskie, Polska
Telefon: +48 81 466 05 00

Kim jesteśmy?

Ball Corporation dostarcza nowoczesne i przyjazne środowisku opakowania do napojów, jedzenia oraz produktów gospodarstwa domowego, jak również technologie kosmiczne oraz inne technologie na zamówienia rządu amerykańskiego. Ball Corporation oraz jej filie na całym świecie zatrudniają 18,300 osób, a jej sprzedaż netto w 2017 osiągnęła poziom 11 bilionów dolarów. By dowiedzieć się więcej  wejdź na stronę www.ball.com.

Mamy bogatą historię innowacji i sukcesu, ale naszym prawdziwym osiągnięciem jest to jaką wartość stanowią dla nas nasi ludzie.

Przez wiele lat firma Ball była firmą rodzinną. Choć teraz jesteśmy spółką giełdową, nadal kierujemy się tymi samymi wartościami, którymi kierowało się pięciu braci Ball będących założycielami naszej firmy. Współpracujemy ze sobą jako zespół i troszczymy się o siebie nawzajem jak rodzina.

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem,  w związku z czym promujemy to podejście nie tylko w organizacji, ale również i u tych, którzy z nami współpracują oraz tych, którzy są częścią lokalnych społeczności, w których działamy.

W naszych zakładach, prowadzimy działalność z czystym sumieniem, szanując i dbając o środowisko. Dokładamy wszelkich starań w celu wyeliminowania z naszej działalności urazów, chorób zawodowych, oraz niebezpiecznych i szkodliwych dla środowiska praktyk.

Drive for ten

Wiemy kim jesteśmy.

Dumni z naszej bogatej historii, zdajemy sobie sprawę, że nasza firma jako całość jest potężniejsza niż suma jej poszczególnych części. Co najważniejsze, wierzymy w naszych ludzi, naszą kulturę i naszą umiejętność tworzenia wartości dla wszystkich naszych interesariuszy. Chociaż popieramy i korzystamy z różnic w poglądach, działalności biznesowej, położeniu geograficznym i języku, jesteśmy wspólnotą, dla której ważne są:

 • Bezkompromisowa uczciwość
 • Bycie blisko naszych klientów
 • Zachowanie godne właściciela
 • Dbałość o szczegóły
 • Innowacyjność

Wiemy dokąd zmierzamy.

Chcemy być najlepsi we wszystkim, co robimy, i stale będziemy dążyć do perfekcji poprzez naszą strategię polegającą na:

 • Maksymalnym zwiększaniu wartości naszych obecnych firm
 • Poszerzaniu oferty o nowe produkty i usługi
 • Koncentrowaniu się na właściwych klientach i rynkach
 • Poszerzaniu naszego zasięgu geograficznego
 • Wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia technicznego, aby zapewnić sobie przewagę nad konkurencją

Wiemy, co jest ważne

Aby osiągnąć nasze cele musimy być liderem w takich obszarach jak:

 1. Ukierunkowanie
  Chcemy być postrzegani jako partner strategiczny przez każdego z naszych kluczowych klientów.
   
 2. Doskonałość Operacyjna
  Chcemy być najbardziej konkurencyjni w obszarze kosztów, jakości i serwisu na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni, poprzez ciągłe dążenie do najwyższej efektywności we wszystkich naszych procesach.
   
 3. Innowacje oraz Rozwój Firmy
  Chcemy wyznaczać i wykorzystywać możliwości rentownego rozwoju.
   
 4. Ludzie i Kultura
  Zatrudniamy najlepszych ludzi, zapewniać im właściwe wsparcie, system nagród oraz możliwości rozwoju dla pełnego wykorzystania ich potencjału.
   
 5. Rozwój Zrównoważony
  Chcemy wyważyć nasz wpływ na gospodarkę, środowisko oraz społeczeństwo, aby osiągnąć sukces w długoterminowej perspektywie.

Najnowsze oferty pracy

 • ! superoferta

  Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.

  Dysina / Pilsen, Czechy

  2022-10-03

zobacz wszystkie oferty pracy (1)