Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Balex Metal Sp. z o.o.

Wejherowska 12 c
84-239 Bolszewo
pomorskie, Polska

www.balex.eu

NIP: 5881130299

Jacy jesteśmy?

  • innowacyjni – wprowadziliśmy nowoczesne produkty, na przykład Thermano
  • dbamy o technologię – posiadamy Centrum Techniczne Grupy Balex Metal
  • wciąż się rozwijamy – inwestujemy w nowe rozwiązania oraz nasze zakłady produkcyjne
  • łączymy doświadczenie z nowym spojrzeniem – doceniamy pracowników, którzy współpracują z nami 10 czy 20 lat za ich umiejętności i doświadczenie, a jednocześnie cały czas poszukujemy i zatrudniamy młodych pracowników, którzy u nas często stawiają swoje pierwsze kroki w zawodzie.

W jakich obszarach możesz u nas pracować i wzbogacać swoje doświadczenie i umiejętności?

Produkcja – dba o to, aby nasze produkty miały jak najwyższą jakość. Możesz u nas specjalizować się w obsłudze konkretnych maszyn lub obsługiwać różne gniazda produkcyjne. Na produkcji zatrudniamy głównie operatorów maszyn oraz operatorów wózków widłowych. Pracowników produkcyjnych zatrudniamy w Bolszewie, Tomaszowie Mazowieckim oraz we Wrocławiu.

Magazyn – jest to część naszej firmy, która pozwala nam na realizowanie potrzeb naszych klientów związanych z ich zamówieniami. Zatrudniamy tu osoby skrupulatne, dobrze zorganizowane i rzetelne. W tym dziale możesz pracować jako magazynier lub przy obsłudze wózka widłowego. Pracowników magazynu zatrudniamy w Bolszewie i Tomaszowie Mazowieckim.

Utrzymanie Ruchu – zapewnianie ciągłości pracy linii produkcyjnych jest dla nas priorytetem, dlatego też utrzymanie ruchu każdego dnia nie tylko prowadzi niezbędne naprawy, ale także zapobiega awariom. Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych Balex Metal odpowiada za planowanie i realizację przeglądów maszyn, bieżące remonty i naprawy, gospodarkę zapasami części zamiennych oraz analizę przyczyn i skutków awarii. W Utrzymaniu Ruchu zatrudniamy głównie mechaników, elektromechaników, elektryków i automatyków. Pracowników utrzymania ruchu zatrudniamy w Bolszewie i Tomaszowie Mazowieckim.

Jakość - W zakładowym laboratorium kontroli jakości sprawdzana jest zgodność parametrów dostarczanych surowców z zadeklarowanymi przez producenta oraz badane są cechy fizyko – mechaniczne wyrobów i ich stabilność wymiarowa. Nasze produkty podlegają certyfikacji, a pracownicy działu jakości każdego dnia przeprowadzają również kontrolę procesów produkcyjnych. Do Jakości zatrudniamy głównie laborantów i specjalistów ds. jakości. Pracowników do tego działu zatrudniamy w Bolszewie i Tomaszowie Mazowieckim.

Centrum Techniczne Grupy Balex  - jest odpowiedzialne za doskonalenie technologii wytwarzania oraz jakości produktów. Centrum Techniczne świadczy również usługi wsparcia technicznego dla wszystkich naszych zakładów produkcyjnych w Europie. To tutaj projektujemy zmiany wyposażenia i oprogramowania maszyn oraz urządzeń we wszystkich zakładach Grupy. Ten dział wdraża także nowoopracowane technologie na linie produkcyjne oraz odpowiada za standaryzację norm technologicznych. W Centrum Technicznym zatrudniamy automatyków, technologów i inżynierów budowy maszyn. Centrum Techniczne zlokalizowane jest w Bolszewie i w Tomaszowie Mazowieckim.

Sprzedaż – prowadzone przez nas działania handlowe podzielone są na obszary budownictwa przemysłowego i indywidualnego. Nasi klienci otrzymują nie tylko produkt wysokiej jakości, ale także profesjonalne doradztwo. W swoich strukturach handlowych mamy osoby odpowiedzialne za sprzedaż projektową oraz detaliczną, które pracują zdalnie w terenie.  Mamy również dedykowany dział do sprzedaży eksportowej, a także sieć przedstawicielstw za granicą. W tym obszarze zatrudniamy: przedstawicieli handlowych, kierowników sprzedaży projektowej oraz regionalnych kierowników sprzedaży. Do zespołu sprzedaży zatrudniamy pracowników w całej Polsce.

Obsługa Klienta  - zajmuje się budowaniem relacji z klientami oraz obsługą ich zamówień. Każdego dnia nasz kilkunastoosobowy zespół dba o wysoką jakość obsługi oraz o terminowość realizacji składanych zamówień. Obsługujemy rynek polski oraz rynki zagraniczne. Potrzebne są tutaj umiejętności interpersonalne oraz, przy obsłudze rynków zagranicznych, znajomość języków obcych. Do Obsługi Klienta zatrudniamy specjalistów ds. obsługi klienta. Jeśli biegle władasz jakimś językiem obcym, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i lubisz obsługę klienta, a do tego chcesz oferować produkty wysokiej jakości, u nas znajdziesz swoje miejsce. Pracowników obsługi klienta zatrudniamy do centrali w Bolszewie.

Logistyka - organizuje i realizuje wszystkie wysyłki towarów do naszych klientów. Jest ogniwem, które spaja pracę sprzedaży, biura obsługi klienta i magazynów. Zatrudniamy w tym dziale osoby związane z obszarem spedycji i logistyki oraz kierowców. Szukamy osób dobrze zorganizowanych i rzetelnych, które łatwo nawiązują kontakty i potrafią komunikować się z pracownikami z różnych obszarów firmy. Pracowników działu spedycji zatrudniamy do centrali w Bolszewie. Kierowcy dbają o to, aby zamówienia składane przez naszych klientów były dostarczane na czas i z dbałością o ich jakość i bezpieczeństwo. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem, sumienne i odpowiedzialne z uprawnieniami dotyczącymi samochodów ciężarowych. Kierowców zatrudniamy do centrali w Bolszewie, w Tomaszowie Mazowieckim oraz naszym oddziale w Długołęce k/Wrocławia.  

Planowanie produkcji - zajmuje się optymalnym wykorzystaniem zasobów oraz organizowaniem pracy produkcji w taki sposób, aby zapewniać ciągłość realizacji zleceń. Planowanie wspiera nasz zakład produkcyjny w Bolszewie i w Tomaszowie Mazowieckim. Do zespołu planowania zatrudniamy specjalistów mających doświadczenie w planowaniu produkcji, a także osoby, które chciałyby uczyć się zawodu planisty. Pracowników działu planowania zatrudniamy przede wszystkim do centrali w Bolszewie.

Gospodarka magazynowa –to dwa obszary: przygotowania i realizacji zakupów. Pracownicy tego obszaru wspierają zakupy towarów potrzebnych do realizacji zamówień naszych klientów, negocjują warunki współpracy, szukają alternatyw i budują relacje. Jest to dział dla osób zarówno analitycznych, jak i otwartych na kontakty z innymi. Zatrudniamy tu głównie specjalistów oraz osoby chcące uczyć się pracy w tym zawodzie. Miejscem pracy jest centrala w Bolszewie.

Finanse - w naszej firmie składają się z operacji księgowych, raportowych oraz kontrolingu finansowego.  W Bolszewie obsługujemy wszystkie nasze zakłady produkcyjne pod kątem finansowym, dlatego też zespół składa się z osób sumiennych i dobrze zorganizowanych. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem w obsłudze transakcji zagranicznych oraz posiadające doświadczenie w księgowości w zakładach produkcyjnych. Pracowników pionu finansowego zatrudniamy do centrali w Bolszewie.

HR - zajmuje się wsparciem personalnym wszystkich naszych zakładów w Polsce, częściowo realizuje także zadania dla zagranicznych spółek. Zespół składa się z osób zajmujących się kadrami i płacami oraz osób zajmujących się wszystkimi aspektami HR. Chcąc zajmować się obsługą kadrowo-płacową naszych pracowników, konieczna jest doskonała organizacja swojej pracy oraz znajomość zagadnień prawa pracy, a także doświadczenie w firmie produkcyjnej. Aby dołączyć do zespołu HR konieczna jest umiejętność łączenia podejścia dedykowanego dla różnych grup pracowników, gdyż wszystkie działania rozwojowe, szkoleniowe, rekrutacyjne i motywacyjne prowadzimy dla wszystkich grup pracowników. Pracowników działu personalnego zatrudniamy do centrali w Bolszewie.

Marketing – jest odpowiedzialny za cały wizerunek naszej firmy począwszy od materiałów marketingowych, poprzez naszą obecność w mediach, aż po całościową strategię marketingową firmy. W marketingu specjalizujemy się w określonych obszarach zajmując się mediami, przygotowywaniem firmy do udziałów w targach, budowaniem przekazu dla klientów oraz wspieraniem działań employer branding. Pracowników marketingu zatrudniamy do centrali w Bolszewie.

IT - zajmuje się w naszej firmie realizacją kompleksowej obsługi w zakresie swojego obszaru odpowiedzialności. Jest u nas miejsce dla programistów, specjalistów ICT i administratorów systemów informatycznych. IT to zespół młodych osób pełnych zapału, uśmiechu i poczucia humoru. Jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu IT, a do tego jesteś otwarty i komunikatywny, będzie to Twoje wymarzone miejsce pracy.

Administracja – nasz zespół Administracji wspiera ciągłość funkcjonowania firmy, dba o przepływ informacji, uporządkowanie spraw i kwestie organizacyjne. To dzięki nim całość naszej firmy działa sprawnie. Zatrudniamy osoby do pracy w recepcji, a także osoby z doświadczeniem w obszarze administracji. Pracowników tego działu zatrudniamy do centrali w Bolszewie.