Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Balex Metal Sp. z o.o.

Wejherowska 12 c
84-239 Bolszewo
pomorskie, Polska

www.balex.eu

NIP: 5881130299

Jak rekrutujemy do Balex Metal?

Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Zwracamy uwagę na to, aby każdy kandydat czuł się u nas dobrze.

W czasie rozmowy chcemy jak najlepiej Cię poznać, dowiedzieć się jakie masz kompetencje, doświadczenie i umiejętności. Chcemy też, abyś dowiedział się jak najwięcej o naszej firmie i uzyskał informacje, które są dla Ciebie ważne.

ETAP 1

Selekcja aplikacji – Twoja aplikacja zostanie poddana analizie w naszym dziale HR. Na tym etapie rekrutacji wybieramy aplikacje, które w danym momencie najbardziej odpowiadają naszym potrzebom.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w terminie 10-30 dni od nadesłania aplikacji.

ETAP 2

Wstępna rozmowa telefoniczna - po pozytywnej ocenie twojej aplikacji, zadzwonimy do Ciebie z kilkoma pytaniami. Chcemy dowiedzieć się dlaczego aplikujesz właśnie do naszej firmy.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne - kolejnym etapem jest spotkanie w siedzibie naszej firmy, które trwa około 60 minut. Ważne jest dla nas, aby w czasie spotkania poznać kandydata i zorientować się, czy pasuje do już istniejącego zespołu. Z drugiej strony jesteśmy otwarci na wszystkie pytania kandydata, więc w czasie rozmowy będziesz mógł dowiedzieć się więcej o Balex Metal.

W przypadku niektórych stanowisk zapraszamy kandydata na drugie spotkanie – np. rozmowę z Dyrektorem.

ETAP 4

Odpowiedź

Odpowiedź - zależy nam, aby kandydat dowiedział się jak najszybciej o wyniku rekrutacji, dlatego kontaktujemy się w ciągu 14 - 21 dni z odpowiedzią dotyczącą możliwej pracy w naszej firmie.

ETAP 5

Zatrudnienie i pierwsze dni pracy - po przekazaniu pozytywnej decyzji o rekrutacji, uzgadniamy szczegóły dotyczące pracy w naszej firmie  wraz z warunkami zatrudnienia. Na życzenie kandydata wysyłamy list intencyjny z informacją o warunkach zatrudnienia.

Pierwsze dni pracy to czas wdrożenia, szkoleń, poznawania naszej firmy i naszych pracowników.