Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pilsudskiego 1
32-050 Skawina
małopolskie, Polska

www.thebahlsenfamily.com/pl

NIP: 9441833751

THE BAHLSEN FAMILY – KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy międzynarodową firmą rodzinną  mającą swoje korzenie w Niemczech, która już od ponad 130 lat dostarcza konsumentom słodkich przyjemności.

Od założenia firmy Bahlsen w 1889 roku jej nazwa – nazwisko założyciela jest symbolem wiarygodności, konsekwentnego i ukierunkowanego na przyszłość działania, innowacyjnych produktów oraz rozwoju na arenie międzynarodowej. Nasz sukces zawdzięczamy pasji, wiedzy i ciekawości naszych pracowników. To oni są sercem firmy Bahlsen -  wspólnie odpowiadamy na wyzwania, jakie niesie przyszłość, z  ciekawością,  odwagą i wsparciem.

Więcej o naszej kulturze organizacyjnej możesz przeczytać na naszej stronie: https://www.thebahlsenfamily.com/pl/kariera/kultura-pracy-w-firmie-bahlsen/

Działamy na terenie Europy oraz w Azji, Ameryce Północnej, a także w obszarze Środkowego Wschodu i Afryki Północnej.

NASZE MARKI

Dzięki naszym wiodącym markom globalnym BAHLSEN, LEIBNIZ i PickUP! jesteśmy liderem niemiec­kiego rynku  i jednym z wiodących graczy w Europie. Hermann Bahlsen - biznesmen z wizjo­ner­skim podej­ściem - stworzył firmę zatrud­nia­jącą zaledwie dzie­sięciu pracow­ników. Dziś, po ponad 130 latach, Bahlsen zatrudnia na całym świecie blisko 3 000 osób, dzięki którym możemy oferować konsumentom zróżnicowany asortyment od klasycznych i sezonowych herbatników, wafli i ciast po batoniki na bazie herbatników czy batoniki organiczne.

W portfolio oferowanym na rynek polski, poza marką Leibniz, znajdują się znane i lubiane produkty  lokalnych marek KRAKUSKI i HIT.

BAHLSEN W POLSCE

Bahlsen rozpoczął działalność w Polsce w 1993 roku. Obecnie zatrudniamy blisko 600 Pracowników:

  • W Skawinie –  tu wypiekamy ciastka, zarządzamy ich logistyką, sprzedażą i promocjami, a także tutaj pracują wszystkie działy wspierające,
  • W Jaworniku k. Myślenic – tu zajmujemy się konfekcjonowaniem różnego rodzaju mieszanek ciastek,
  • Dodatkowo na terenie całej Polski pracują nasi przedstawiciele handlowi odpowiedzialni za dystrybucję naszych słodkich wyrobów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)