Dane kontaktowe

BADER Polska Sp. z o.o.

ul. Mostowa 1
59-700 Bolesławiec
dolnośląskie, Polska
Telefon: 75 616 1700
[email protected]

pracabader.pl

NIP: 8991027316

Dlaczego warto pracować w BADER Polska?

Marka BADER funkcjonuje na rynku od blisko 150 lat. Dziś jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości skór samochodowych dla renomowanych światowych marek. Projektujemy, testujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania w skali globalnej, zatrudniając ponad 11 000 pracowników w 15 lokalizacjach na 5 kontynentach. W Polsce zatrudniamy ponad 1400 pracowników. Współpracujemy z takimi brandami jak BMW, Chevrolet, Lamborghini, Tesla, Lexus czy Cadillac.

Nasza historia w Polsce rozpoczyna się w 1982 roku. Obecnie główna siedziba firmy mieści się w Bolesławcu, gdzie prowadzimy zakład produkcji skóry, wykrawalnię, szwalnię oraz centrum logistyczne. Produkty skórzane wytwarzamy również w naszej drugiej filii, która znajduje się w Nowej Soli. 

Zostań częścią rodziny BADER

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość pracy, cechujesz się poczuciem odpowiedzialności za powierzone zadania i jesteś otwarty na zdobywanie nowych umiejętności - koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy współpracę na partnerskich zasadach oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, także w naszych oddziałach za granicą. 

W BADER Polska zatrudniamy osoby zainteresowane zawodami rzemieślniczo-technicznymi, ale także projektowaniem, badaniami i rozwojem innowacji. Swoje miejsce znajdą u nas specjaliści w zakresie organizacji produkcji, zarządzania, logistyki, a także menedżerowie i kadra kierownicza różnego szczebla. 

Dajemy szansę osobom bez doświadczenia - zapewniamy przyuczenie do zawodu i późniejsze stabilne zatrudnienie. Jesteśmy również otwarci na pracowników 50+, osoby z niepełnosprawnościami i każdego, kogo cechuje zaangażowanie oraz chęć do pracy. 

Jakimi wartościami się kierujemy?

Różnorodność, szacunek i tolerancja to filary naszej działalności. Tworzymy miejsce otwarte, w którym każdy pracownik jest ważny i potrzebny. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości wyrobów w sposób zrównoważony - z poszanowaniem osób zaangażowanych w proces oraz w zgodzie z potrzebami środowiska.

Naszą filozofię opisuje 5 słów:

  • Jakość - szacunek do rzemiosła, najwyższej klasy produkty i obsługa klienta.
  • Zrównoważony rozwój - odpowiedzialność społeczna i ekologiczna, troska o środowisko i ludzi.
  • Globalna skala działania - międzynarodowa wymiana know-how, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.
  • Partnerstwo - szacunek dla wszystkich osób w organizacji - dla pracowników, partnerów i pozostałych interesariuszy.
  • Innowacyjność - optymalizacja procesów, projektowanie nowych produktów i technologii, troska o design i funkcjonalność produktów.

Czujesz, że będziemy do siebie pasować i chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń do nas! Spotkajmy się przy kawie i omówmy Twoje przyszłe zatrudnienie w BADER Polska.

Czekamy na kontakt od Ciebie!
Zespół BADER Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)