Dane kontaktowe

badaj.to / Śląskie Laboratoria Analityczne

ul. Żelazna 1
40-851 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: 32 416 25 00
[email protected]

sla.pl/laboratorium/oferty-pracy

NIP: 6480002308

KIM JESTEŚMY?

Od 1991 roku setki tysięcy Pacjentów odebrało wyniki badań wykonane przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Za ich sprawą postawiono tysiące diagnoz lekarskich, a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje prawidłowo. Wyniki naszych badań pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia. Dokładność i rzetelność wydawanych wyników jest dla nas sprawą priorytetową.
Dla komfortu Klientów, nasza sieć punktów pobrań posiada ponad 100 dogodnych lokalizacji (w województwach: śląskim, małopolskim, opolskim, łódzkim i świętokrzyskim). Szanujemy także czas naszych Pacjentów – wyniki można odebrać on-line, a więc już bez ponownego wychodzenia z domu.

W 2020 roku uruchomiliśmy pierwsze punkty pobrań pod nową marką Laboratorium Medyczne badaj.to.

Naszym celem jest możliwość świadczenia usług medycznych dla Klientów z całej Polski.

TO CO NAS WYRÓŻNIA

LUDZIE I PRACA ZESPOŁOWA
O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Nasi pracownicy to wieloletni i doświadczeni specjaliści, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Łączy nas pasja i zaangażowanie, z jakimi podchodzimy do swoich codziennych obowiązków. Dzielimy się wiedzą, jesteśmy tolerancyjni i otwarci na opinie współpracowników z poszczególnych działów.

WARTOŚCI
Korzystając z wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych technologii, dbamy o zdrowie i życie naszych Klientów oraz Ich rodzin. Jest dla nas kluczowe, aby budować relacje między współpracownikami oraz Klientami w oparciu o wzajemne zaufanie, szacunek, otwartość i uczciwość.

POMOCNA DŁOŃ
W polityce firmy jest również miejsce na działalność dobroczynną. Wsparliśmy finansowo m.in.: Bartka, który po amputacji podudzia marzył o protezie, aby w końcu normalnie stanąć na obie nogi i samodzielnie chodzić. Nasze działania można śledzić na firmowym fanpage’u.

NIE PRZEGAP SZANSY!

Szukamy zarówno młodych, kreatywnych i ambitnych osób, które chciałyby zdobywać doświadczenie zawodowe, jak i doświadczonych specjalistów w swoim „fachu”. Ty dzielisz się z nami swoim talentem i zaangażowaniem, a my zapewnimy komfortowe i stabilne warunki pracy.

Na swojej ścieżce zawodowej uzyskasz również dostęp do szeregu szkoleń, abyś mogła/mógł doskonalić swoje umiejętności i kompetencje oraz zdobywać nowe kwalifikacje.

Tobie oraz Twojej najbliższej rodzinie zapewnimy zniżkę na badania laboratoryjne, bo wiemy, że w życiu zdrowie jest wartością nadrzędną. Otrzymasz również dofinansowanie do karty Multisport oraz wczasy „pod gruszą”.

Działamy w branży medycznej – nasze usługi często ratują ludzkie życie!
Czy może być coś bardziej motywującego do pracy?

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Może to właśnie na Ciebie czekamy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)