Dane kontaktowe

Backer OBR Sp. z o.o.

ul. Głowackiego 39
74-200 Pyrzyce
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +48 539 732 062
Fax: +48 91 48 19 916
[email protected]

www.backerobr.pl

NIP: 8520010807

Łowimy talenty

Rekrutacja w firmie Backer OBR na stanowiska specjalistyczne oraz administracyjne przebiega kilkuetapowo. Do każdego procesu rekrutacynego podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością, tak aby każdy kandydat mógł uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące go pytania, a my mogli poznać go lepiej. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, dlatego dokładamy najwyższych starań by pracowali z nami najlepsi specjaliści! 

ETAP 1

Jeśli zainteresowało Cię któreś ze stanowisk prezentowanych w sekcji Oferty pracy, zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez formularz rekrutacyjny online. Możesz też przesłać swoje dokumenty na adres [email protected] z podaniem w tytule wiadomości nazwy stanowiska na które chcesz aplikować. 

ETAP 2

Na tym etapie nasz zespół rekrutacyjny analizuje przesłane kandydatury. Spośród otrzymanych aplikacji wybieramy te dokumenty, które najlepiej pasują do pożądanego profilu definiującego kwalifikacje i kompetencje niezbędne na danym stanowisku.

Nasi rekruterzy przeprowadzają wstępne wywiady telefoniczne w celu weryfikacji aplikacji i umówienia na spotkanie z potencjalnym przełożonym.

ETAP 3

Po otrzymaniu potwierdzenia Twojej obecności, odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna, podczas której zostaną zweryfikowane twoje kompetencje, niezbędna do podjęcia pracy na stanowisku na które aplikujesz. 

Staramy się, żeby były prowadzone w przyjaznej, niestresującej dla kandydatów atmosferze. Podczas takiego spotkania chcemy poznać  lepiej kandydatów oraz pozostawiamy im przestrzeń na zadawanie pytań, tak by lepiej nas poznali.

Czasami niezbędne są do tego dwa spotkania.

ETAP 4

Jeśli obie strony wyrażą chęć współpracy, złożymy Ci ofertę dopasowaną do Twojego profilu kompetencji, doświadczenia i stanowiska, o które się ubiegasz. 

Pamiętaj! Dbamy o to, aby każda osoba, która do nas zaaplikuje, niezależnie od tego, czy zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzymała informację zwrotną.

ETAP 5

Witamy w naszym zespole!

Po przedstawieniu oferty zatrudnienia wybranym kandydatom,  uzgodnieniu i zaakceptowaniu warunków, przechodzimy do formalności związanych z zatrudnieniem. Otrzymasz od nas dokumenty niezbędne do rozpoczęcia pracy w firmie Backer OBR, podpiszemy umowę o pracę i zaprosimy Cię na szkolenia wprowadzające do pracy. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów z łatwością odnajdziesz się w swoich obowiązkach i poznasz zasady panujące w firmie.