Dane kontaktowe

BA GLASS POLAND Sp. z o.o.

ul. Ostroroga 8/1
60-349 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.baglass.com

NIP: 5272640420

POZNAJ NAS

Firma BA GLASS jest jednym z pięciu największych producentów opakowań szklanych w Europie dla marek żywności i napojów. Rocznie produkuje ponad 10 miliardów butelek oraz słoików i zapewnia zatrudnienie około 3800 osobom.

BA GLASS, z siedzibą w Avintes, w północnej Portugalii, zrzesza 12 europejskich hut szkła, z których wiele było przedmiotem znacznych inwestycji i modernizacji od momentu, gdy stały się częścią grupy. BA GLASS to trzy fabryki w Portugalii (Avintes, Marinha Grande i Venda Nova), dwie w Hiszpanii (Léon i Vila Franca de los Barros), w Polsce (Jedlice i Sierakow) i Bułgarii (Płowdiw i Sofia) oraz po jednej w Niemczech (Gardelegen), Rumunii (Bukareszt) i Grecji (Ateny).

Nasze oddziały w Polsce

Centrala BA GLASS POLAND Sp. z o.o. mieści się w Poznaniu przy ul. Ostroroga. W lokalizacji poznańskiej pracują osoby przypisane do struktur korporacyjnych takich jak sprzedaż, HR, finanse, zakupy, transport czy dział prawny.

Huta Sieraków jest jednym z 3 zakładów należących do dywizji Europy Centralnej. Zakład w Sierakowie specjalizuje się w produkcji butelek o najtrudniejszych kształtach zarówno dla przemysłu spirytusowego czy winiarskiego, jak i dla branży napojów bezalkoholowych. Dzienna produkcja sięga nawet 1.500.000 miliona sztuk.

Huta Jedlice pod Opolem specjalizuje się w produkcji opakowań szklanych - słoików dla branży spożywczej. Dzienna produkcja sięga nawet 2.500.000 miliona sztuk. Nasze produkty od lat dostarczamy do najbardziej znanych producentów produktów spożywczych.

Program Young Engineers

Program Young Engineers dedykowany jest dla absolwentów uczelni technicznych. Program Young Engineers, BA rozpoczyna się fazą Introduction. 

Pracując z nami, w czasie 12 miesięcy zdobędziesz praktyczne doświadczenie i nowoczesną wiedzę, a po pozytywnym zakończeniu programu uzyskasz możliwość pozostania z nami na dłużej! 
Nasz program ma charakter międzynarodowy. Projekty, które realizowane są w trakcie programu często opierają się na współpracy z innymi fabrykami w Grupie BA. Codzienna wymiana doświadczeń z innymi hutami to znakomita okazja do poznania nowoczesnych technologii produkcji szklanych opakowań, ale również możliwość obcowania z kulturą różnych krajów i okazja do wzmacniania umiejętności językowych. 

Czekamy na Ciebie w naszych działach Produkcji, Jakości czy też Utrzymania Ruchu – jesteśmy zaawansowaną technologicznie firmą, która zdaje sobie sprawę, że sukces zależy od ludzi!

Program Young Engineers, BA rozpoczyna się fazą Introduction, która obejmuje praktyczne szkolenia w najważniejszych obszarach naszej firmy. Poznając całą naszą organizację zdobędziesz wszechstronną wiedzę o funkcjonowaniu huty szkła i współzależnościach między jej działami. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Ci na objęcie w przyszłości odpowiedzialnego stanowiska – specjalisty lub kierownika – w interesującym Cię obszarze. 

Po okresie wstępnym zajmiesz się już realizacją samodzielnych zadań inżynierskich związanych z działalnością Służb Utrzymania Ruchu, Działu Produkcji, Działu Jakości. Twoja praca polegać będzie na realizowaniu konkretnych projektów, rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, współpracy z kluczowymi obszarami zakładu produkcyjnego. 

Gdzie realizujemy nasz program? 

Program realizujemy w naszej hucie w Sierakowie pod Poznaniem oraz w Jedlicach pod Opolem. Masz również szansę na wyjazd na kilka tygodni lub miesięcy do jednego z naszych zagranicznych zakładów produkcyjnych. 

Program koordynowany jest przez Dział Personalny, a Ty jako uczestnik programu podlegasz bezpośrednio Opiekunowi. Jest to pracownik działu, w którym odbywasz staż, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wspiera Twój rozwój i służy pomocą w kwestiach organizacyjnych. Możesz także liczyć na wsparcie Mentora. Taką rolę pełni zazwyczaj osoba kierująca pracą danego departamentu. Opiekun i Mentor, w oparciu o całościową ocenę Twojej pracy i potencjału, rekomendują dalsze kroki odnośnie kontynuacji programu. 

Uczestnictwo w programie z pewnością przyspieszy Twój rozwój zawodowy oraz osobisty. Dzięki możliwości pracy nad rzeczywistymi zadaniami i projektami, szybko zdobędziesz praktyczną wiedzę, a także rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne. Biorąc udział w pracach zespołowych naszej firmy, będziesz miał niejednokrotnie okazję wykorzystać swój talent, twórcze myślenie i zaangażowanie.

Benefity

ELASTYCZNE GODZINY PRACY
Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych, w zależności od specyfiki działu mają możliwość rozpoczęcia pracy między 6:00 a 9:00. 

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH
Za polecenie pracownika do pracy, polecający może zarobić nawet 2000 PLN.

DBAMY O ZDROWIE
Promujemy troskę o zdrowie – nasi pracownicy mogą skorzystać z zajęć sportowych w lokalnym klubie oraz nieograniczonej oferty Multisport i prywatnej opieki medycznej w wybranych lokalizacjach.

EVENTY
Nie samą pracą żyjemy. Każdego roku spotykamy się na PIKNIKU RODZINNYM BA oraz na uroczystej kolacji z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Integrujemy się również w ramach mniejszych zespołów. Świętujemy także przy okazji różnych innych wydarzeń: Tłusty Czwartek, Mikołajki, „ZERO wypadków”, itd.

MAGIA ŚWIĄT
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych nasi pracownicy otrzymują świadczenia pieniężne oraz drobny upominek. Pamiętamy też o tym, że święta są szczególnie oczekiwane przez najmłodszych, dlatego też dzieci pracowników z okazji Mikołajek otrzymują paczki świąteczne.

INNE ŚWIADCZENIA SOCJALNE
Work-life balance to coś więcej niż tylko slogan. Najbardziej potrzebujący pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie do wyprawki szkolnej i zapomogę w trudnych chwilach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)