Dane kontaktowe

AZZ WSI Sp. z o.o.

ul. Hodowlana 3
26-600 Radom
mazowieckie, Polska
Telefon: 48 679 59 03
[email protected]

NIP: 7962632824

Nowa lokalizacja AZZ WSI przy ul. Hodowlanej

AZZ Specialty Welding Europe z oddziałem w Radomiu prężnie rozwija swoją działalność o czym świadczy wybudowanie nowego, zaawansowanego technicznie obiektu, który zwiększa nasze moce i pozwala zaspokoić stale rosnące potrzeby produkcyjne.

Nowa lokalizacja przy ul. Hodowlanej w Radomiu ma prawie 13 tys. metrów kwadratowych powierzchni z podziałem na przestrzeń biurową, produkcyjną z wyposażeniem w zaawansowany technologicznie park maszynowy, część magazynową oraz serwisową. Poprzez tą inwestycję zapewniamy naszym klientom wysoką jakość usług oraz szerokie możliwości rozwiązań technologicznych.

Nowy obiekt pozwala naszym pracownikom na komfortową pracę, poprzez zapewnienie im przyjaznej przestrzeni socjalnej, bezpiecznego środowiska pracy i zwiększenie możliwości rozwoju umiejętności i wiedzy z dostępem do najlepszych narzędzi oraz sprzętu.

Wizyta uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu

Dnia 08.06.2021r mieliśmy okazję gościć w AZZ WSI uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych klasy II o profilu Mechatronika. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję poznać naszą kulturę organizacyjną, Misję, Wizję oraz Wartości, jakie reprezentuje AZZ WSI. Głównym punktem wycieczki był spacer po naszym nowym zakładzie, podczas którego nasi goście zobaczyli jak wygląda nasza praca oraz mieli okazję w praktyce poznać narzędzia oraz maszyny jakie wykorzystują nasi fachowcy.

Chętnie bierzemy udział w takich inicjatywach, aby młodzi ludzie mieli szansę poznawać nie tylko teorie, ale również praktykę w lokalnych przedsiębiorstwach. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów aby dawać możliwość ukształtowania właściwej ścieżki zawodowej młodym ludziom.

Czas na wspólny posiłek!

W czasie, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani, a czas pandemii nie sprzyjał integracji, Zarząd AZZ WSI zadbał o chwilę oddechu dla pracowników i wreszcie mieliśmy okazję spędzić czas przy wspólnym posiłku J Stawiamy na pozytywne relację między pracownikami i przełożonymi oraz dbamy o dobrą atmosferę w firmie. Opieramy się na budowaniu relacji, które są podstawą wielu udanych przedsięwzięć i wpisują się w wartości Naszej firmy.