Dane kontaktowe

AZZ WSI Sp. z o.o.

ul. Hodowlana 3
26-600 Radom
mazowieckie, Polska
Telefon: 48 679 59 03
[email protected]

NIP: 7962632824

Jak wygląda rekrutacja?

Prowadząc procesy rekrutacyjne staramy się zachować równowagę pomiędzy poszukiwaniami wewnątrz firmy i z rynku pracy. Naszym kapitałem są nasi pracownicy, dlatego jeśli tylko możemy to do nich w pierwszej kolejności kierujemy informacje o aktualnych wakatach. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowych kandydatów, którzy chcą z nami budować swoją karierę.

ETAP 1

Odpowiedź na ogłoszenie

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, bądź jesteś zainteresowany udziałem w procesie rekrutacji prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie bądź bezpośrednio na adres mailowy: [email protected].

ETAP 2

Selekcja dokumentów

Wszystkie przesłane aplikacje przez kandydatów są szczegółowo analizowane i dokonywana jest selekcja dokumentów. Kiedy selekcja przebiegnie pomyślnie, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Pierwsza weryfikacja wybranych kandydatów odbywa się telefonicznie. Pozwala nam ocenić i sprawdzić kluczowe dla nas kryteria, przeprowadzić wstępny wywiad oraz uzyskać odpowiedzi na ważne dla obu stron pytania.

ETAP 4

Spotkanie rekrutacyjne

Są dla nas najważniejszym etapem rekrutacji. Staramy się, żeby były prowadzone w przyjaznej dla kandydatów atmosferze. Chcemy poznać dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest ważne dla danej osoby, czego oczekuje od nas, jako pracodawcy.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz możesz spodziewać się mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji. Dla wygody naszych kandydatów staramy się skrócić każdy proces do jak najmniejszej liczby spotkań.

W AZZ Welding Services wstępne spotkania mogą odbywać się również on-line, gdyż rekrutujemy do dwóch lokalizacji w Europie a w proces są zaangażowani nasi Kierownic, których miejsce pracy to Polska lub Holandia lub czasem jeszcze inne miejsce na świecie, gdzie w danym momencie wykonują swoją pracę. Ostatnie, końcowe spotkanie z finalnym kandydatem zawsze odbywa się bezpośrednio w jednej z dwóch lokalizacji: Hellevoetsluis lub Radom.

ETAP 5

Informacja zwrotna

Staramy się dbać o to, aby wszyscy kandydaci uczestniczący bezpośrednio w procesie rekrutacji otrzymywali od nas informację zwrotną. Dzieje się tak bez względu na wynik prowadzonych rozmów, czyli bez względu na to czy kandydat jest zakwalifikowany do kolejnych etapów rekrutacji, czy też nie.

Informację możesz otrzymać w formie mailowej – na podany podczas wypełniania kwestionariusza adres – lub też w formie telefonicznej. Jeśli pomimo upływu ważności oferty nie otrzymałeś od nas żadnej informacji – zawsze możesz skontaktować się z nami pisząc na adres: [email protected]