Dane kontaktowe

AZZ WSI Sp. z o.o.

ul. Hodowlana 3
26-600 Radom
mazowieckie, Polska
Telefon: 48 679 59 03
[email protected]

NIP: 7962632824

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią grupy AZZ z oddziałami w USA, Kanadzie, Brazylii, Chinach oraz w Polsce i Niderlandach. Od ponad 40 lat dostarczamy rozwiązania w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, spawania, napawania oraz usług inżynieryjnych na potrzeby naszych klientów na całym świecie.

Jako AZZ Specialty Welding Europe z oddziałami w Radomiu (Polska) i w Hellevoetsluis (Niderlandy) działamy od 15 lat realizując projekty zarówno w naszym radomskim zakładzie, jak i bezpośrednio na obiektach naszych klientów na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom bezpieczne, wydajne i terminowe usługi w najwyższej jakości i za pośrednictwem profesjonalnego zespołu.

Jakie usługi świadczymy?

 • Rozwiązania zapobiegające korozji
 • Naprawa i wzmocnienie konstrukcji
 • Inżynieria (projektowanie podzespołów)
 • Wyspecjalizowane rozwiązania spawalnicze
 • Gotowość do działania 24/7
 • Bezpieczne środowisko pracy

Poznaj naszą kulturę

Wartości (TRAITS)

TRUST (Zaufanie) - Postępujemy w sposób uczciwy, otwarty, w sposób przewidywalny i budujący zaufanie.

RESPECT (Szacunek) - Traktujemy się nawzajem tak, jak chcielibyśmy być traktowani. Otwarcie przedstawiamy swoją opinię, nie będąc przy tym niemiłym.

ACCOUTABILITY (Odpowiedzialność) - Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i wspólny wynik. Robimy to, do czego się zobowiązujemy, zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.

INTEGRITY (Integralność) - We wszystkich naszych działaniach jesteśmy uczciwi, godni zaufania, szanujemy się nawzajem i postępujemy etycznie.

TEAMWORK (Praca zespołowa) - Cenimy współpracę na wszystkich poziomach. Wierzymy, że praca zespołowa jest potężniejsza i skuteczniejsza niż praca w pojedynkę.

SAFETY (Bezpieczeństwo) - W niebezpiecznych sytuacjach musimy dołożyć wszelkich starań, aby działać bezpiecznie, zachować czujność podczas pracy i uważać na naszych współpracowników.


Misja

AZZ tworzy kulturę organizacji i rozwija swoich pracowników w oparciu na szacunku do najwyższych wartości firmy - TRAITS. Akceptujemy różnorodność, współpracujemy i jesteśmy zorientowani na usługi, działając w kulturze zaufania, szacunku, odpowiedzialności, uczciwości, pracy zespołowej i bezpieczeństwa.


Wizja (Core Values)

Oddani Pracownicy

Doceniamy naszych pracowników i ich otoczenie poprzez pełne ich szkolenie i rozwój oraz zapewnianie bezpiecznego środowiska do rozwoju duchowego, osobistego i zawodowego.

Lojalni Klienci

Doceniamy naszych klientów poprzez niezawodne dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług oraz doskonałą obsługę klienta.

Inwestorzy z długoterminową perspektywą współpracy

Doceniamy naszych Akcjonariuszy poprzez konsekwentne zapewnianie wyjątkowych zwrotów z inwestycji w odniesieniu do porównywalnych przedsiębiorstw oraz indeksów branżowych.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani Spawacze, Ślusarze, Technicy Serwisu, Magazynierzy, Koordynatorzy Zespołów, Specjaliści oraz Managerowie Działów.

Tworzymy zespół, który:

 • wspólnie dąży do realizacji celów,
 • stawia na zaufanie w wykonywaniu swoich obowiązków,
 • szanuje różnorodność poglądów,
 • bierze odpowiedzialność za swoje działanie,
 • dba o spójność i integralność w przekazie informacji,
 • ceni pracę zespołową,
 • wzajemnie dba o wspólne bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV. Czekamy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)