Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A
00-014 Warszawa

NIP: 5262782733

Kim jesteśmy?

Pomagamy przedsiębiorcom osiągać lepsze wyniki finansowe. Łączymy wysoce specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin z bogatym doświadczeniem, dbając o prawidłowość rozliczeń naszych klientów i generując oszczędności na dalszy rozwój i nowe inwestycje.

Tworzymy globalny zespół 1300 współpracowników działających w 15 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W obszarze konsultingu działamy już ponad 30 lat, w tym 15 lat na rynku polskim. Globalnie koncentrujemy się na finansowaniu innowacji, podatkach lokalnych, działalności operacyjnej i obszarze kosztów pracy.

W Polsce zrealizowaliśmy ponad 5000 projektów, wsparliśmy 2500 klientów, a długa lista referencji jest najlepszym dowodem na najwyższą jakość świadczonych usług.

Co nas wyróżnia?

Specjalizacja i doświadczenie – wprowadziliśmy na polski rynek usługi weryfikacji podatku od nieruchomości  i składki wypadkowej. Mieliśmy wpływ na kształt ulgi B+R. To nasze główne specjalizacje i w tym nie mamy sobie równych.

Unikalne połączenie kompetencji technicznych, księgowych, prawnych i podatkowych pozwala nam osiągnąć maksymalne korzyści finansowe dla klienta.

Działanie zespołowe – lepsze wyniki finansowe naszych klientów to rezultat zaangażowania naszych pracowników, ich wiedzy, wyznawanych wartości i zachowań. „Further together” to hasło, które w prosty sposób podsumowuje naszą kulturę organizacyjną, podejście do pracy w zespołach i z naszymi klientami. Razem możemy osiągnąć znacznie więcej.

Przyjazne środowisko pracy – 41% naszych pracowników uważa, że atmosfera pracy jest bardzo satysfakcjonująca, a 59% - raczej satysfakcjonująca. Tworzymy zgrany zespół, w którym 80% kadry menedżerskiej pochodzi z rekrutacji wewnętrznej, a liczba kobiet i mężczyzn jest podobna.

Co mówią nasi pracownicy?

Blisko 20% kadry pracuje z nami dłużej niż 10 lat. Niektórzy pracownicy wracają do nas po paru latach pracy gdzie indziej. To pokazuje, że Ayming stwarza pozytywne środowisko pracy, a pracownicy mają ciągłą możliwość nabywania nowych kompetencji. Dla mnie najważniejsze jest to, że nasi pracownicy po prostu lubią siebie nawzajem i lubią to, co robią – Menedżer ds. HR i Administracji

Najbardziej cenię w moich kolegach i koleżankach niegasnącą chęć pomocy i wzajemny szacunek. To przekłada się też na relacje biznesowe. Jeśli nasi klienci widzą, że współpracują z osobami, które stanowią zgrany team, są spokojni o rezultat wspólnych projektów – Starszy Konsultant

Przez lata rynek usług doradczych bardzo się zmienił, a Ayming dynamicznie się rozwinęło. Ale jedna rzecz pozostała niezmienna. To fenomenalna atmosfera i radość towarzysząca nam w codziennej pracy. Cieszę się, że po tylu latach spędzonych w Ayming mogę mówić o przyjaciołach – Dyrektor ds. Kluczowych Klientów