Dane kontaktowe

Axpo Polska Sp z o. o.

Al. Jerozolimskie 123
02-017 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.axpo.com

NIP: 5262483798

Naszą największą wartością są ludzie

Równie ważni są dla nas nasi Pracownicy, Klienci oraz Partnerzy biznesowi.

Łączy nas ambicja, wiara we własne możliwości, profesjonalizm, poczucie misji i wyznawanie wspólnych wartości.

Ciągłe poszukiwanie rozwiązań odpowiadających potrzebom naszych Klientów nadaje kształt naszym pomysłom i działaniom. Oferujemy rozwiązania szyte na miarę, tworzymy i wdrażamy dedykowane produkty i usługi.

Relacje pełne szacunku budują zaufanie. Dlatego bierzemy odpowiedzialność za siebie i za innych. Komunikujemy się otwarcie, uczciwie i z szacunkiem. Nawet gdy oczekiwania gwałtownie się zmieniają, określamy na nowo kierunek działań. Nasz styl przywództwa sprawia, że każdy pracownik działa na rzecz sukcesu Axpo zachowując przy tym dużą samodzielność.

Spójna misja kieruje naszymi działaniami

Wiarygodność, zrównoważony rozwój i innowacje - to wartości, na których zbudowana została wizja Axpo,w której bardzo wyraźnie wybrzmiewa idea społecznej odpowiedzialności.

Axpo chce utrzymać się wśród najlepszych. Podejmujemy inicjatywy, aktywnie kształtujemy zmiany i pomagamy obejmować role przywódcze. Cechuje nas zorientowanie na rynek, zawsze szukamy rozwiązań optymalnych i opłacalnych dla naszych Klientów. Szybko podejmujemy nowe wyzwania, osiągamy cele i rozwijamy to, co już udało się nam osiągnąć.

Wyróżnia nas zaangażowanie

Nasze działania są zgodne z naszymi celami ekologicznymi, społecznymi i ekonomicznymi. Traktujemy ludzi i środowisko z należytym szacunkiem.

Możesz polegać na jakości naszej pracy. Nasze osiągnięcia wyróżniają nas na tle konkurencji. Zaangażowanie zespołu gwarantuje najlepsze usługi dla naszych Klientów. Przedsiębiorcze myślenie pozwala nam wyjść krok naprzód i przyczynia się do wspólnego sukcesu. Mamy lokalne korzenie i jesteśmy obecni globalnie. Wspieramy bezpieczeństwo, jakość i zrównoważony rozwój.

Axpo podchodzi aktywnie do wyzwań na rynku energetycznym i współpracuje z uniwersytetami, studentami i instytutami badawczymi. Łączy nas wspólny cel i ambicja.

Inwestujemy w Twój rozwój

Jednym z filarów naszej firmy jest motywacja pracowników. Wymagające zadania i ciekawe projekty pomogą Ci pogłębić kwalifikacje zawodowe i umiejętność pracy w zespole. Znajdziesz dla siebie odpowiednie możliwości, pomożemy kształtować Ci własną ścieżkę kariery w międzynarodowym środowisku.

Naszym pracownikom zapewniamy optymalne warunki do samodzielnego działania. Dzięki temu odkrywamy nowe rozwiązania, wdrażamy projekty i tworzymy innowacyjne produkty w otoczeniu pełnym wyzwań. Czerpiemy z siły Twojej innowacyjności i przedsiębiorczości.

Niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś, możesz dołączyć do naszego zespołu. Wielu młodych ludzi zaufało nam rozpoczynając staż w naszej firmie, a większość z nich kontynuuje karierę w Axpo.