Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Axpo Polska Sp z o. o.

Al. Jerozolimskie 123
02-017 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.axpo.com

Dbamy o pracowników bo wierzmy, że komfort wpływa na jakość pracy oraz motywuje do działania. Dlatego pracując w warszawskim biurze:

Zadbamy o zdrowie Twoje i nie zapominamy o bliskich

Dostaniesz od nas pakiet prywatnej opieki medycznej, którą zostaniesz objęty Ty oraz Twoi bliscy. Dodatkowo otrzymasz dofinansowanie do karty Multisportu, a w biurze będziesz mieć dostęp do świeżych owoców.

Zdrowie to nie tylko aktywność fizyczna i regularna kontrola medyczna, ale również relaks i odpoczynek psychiczny. Dlatego raz w roku dofinansujemy Twoje wakacje abyś mógł się odpowiednio napełnić pozytywną energią.

Zapewniamy rozwój

Dwa razy w tygodniu w godzinach pracy możesz uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego. W zależności od pozycji jaką obejmiesz będziesz uczęszczać na szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do Twojej ścieżki rozwoju.

Biuro w samym centrum miasta

Biuro mieści się w samym centrum Warszawy, pozwalając na prosty i szybki dojazd nawet z najdalej położonych dzielnic. Jest również komfortowe dla tych osób, które planują dojeżdżać do nas z innych miast.

Razem pracujemy i razem się bawimy

Budujemy nasze relacje nie tylko przez projekty, które wspólnie prowadzimy, ale również podczas naszych wyjazdów integracyjnych, wieczorów tematycznych czy wspólnych wyjść aby świętować sukcesy, albo po prostu – spędzić wspólnie miło czas :)

Duża przestrzeń z miejscami do relaksu i piękną panoramą miasta

Do naszej dyspozycji jest całe piętro budynku. Pracujemy na otwartej przestrzeni, aby się lepiej komunikować, jednak jeśli potrzebujesz skupienia posiadamy miejsca cichej pracy. Dodatkowo znajdziesz dużo miejsc do relaksu, a w wolnej chwili możesz rozegrać mecz na Playstation lub w piłkarzyki.

Całości dopełnia widok na wszystkie strony miasta, a z 18 piętra wygląda to co najmniej pięknie.

Rozwój naszej firmy zawdzięczamy również naszym Partnerom Biznesowym i rozwiniętej sieci sprzedaży SME. Doceniając pracowników niestacjonarnych zapewniamy:

Elastyczne formy zatrudnienia i wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

Jesteśmy elastyczni co do oferowanej formy zatrudnienia. Niezależnie czy prowadzisz swoją działalność, czy wolisz inny rodzaj kontraktu. Najważniejsze, abyś osiągał jak najlepsze rezultaty swojej pracy, a te wynagradzamy wysoko.

Przejrzyste zasady współpracy i terminową realizację płatności

Współpraca oparta jest o jasne zasady gry między nami, a naszymi Doradcami. Na tym budujemy wiarygodną i trwałą relację biznesową, która jest podstawą naszego wspólnego rozwoju.

Autorski Program Szkoleń 

Każdy z naszych Doradców dostaje dostęp do cyklu szkoleń, który jest dostosowany od poziomu wiedzy oraz zróżnicowany sposobem jej przekazu – od poradników, po treningi e-learningowe i spotkania warsztatowe.

Wsparcie i rozwój Twojej sprzedaży 

Każdy Doradca posiada dedykowaną osobę w zespole Wsparcia Sprzedaży, która dba o zapewnienie odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą powstać podczas spotkań z klientem, czy obsługi systemu CRM.

Zapewniamy też odpowiedni zestaw materiałów reklamowych i promocyjnych ułatwiających prezentację oferty i spotkania z klientem.