Dane kontaktowe

AXA Partners CEE

Biuro w Warszawie:
Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.axa-assistance.pl

Biuro w Ostrawie:

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Office Park Nová Karolina
28. října 3348/65
702 00 Ostrava
Ostrava, Czechy

www.axa-assistance.cz

Rekrutacja

ETAP 1

Zapoznamy się z Twoim CV

Widzisz ofertę pracy, która Cię zainteresowała? To świetnie! Nie czekaj z wysłaniem swojego CV. Każda aplikacja, którą otrzymujemy jest na bieżąco analizowana. Jeżeli Twoje doświadczenie i umiejętności są zbieżne z naszymi potrzebami, możesz mieć pewność, że zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 2

Skontaktujemy się z Tobą

Podczas rozmowy telefonicznej nasz Specjalista ds. rekrutacji może zapytać o Twoją motywację do pracy, dotychczasowe doświadczenie oraz informacje zawarte w CV.

ETAP 3

Zaprosimy Cię na rozmowę w biurze

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w najważniejszym etapie rekrutacji spotkasz się z przedstawicielem działu HR oraz menedżerem zespołu, do którego aplikujesz. Na tym etapie możemy Cię również poprosić o wykonanie dodatkowych zadań np. wypełnienie testu czy udział w Assessment Center.

ETAP 4

Dostaniesz od nas informację zwrotną

Cenimy czas, który poświęciłeś na udział w naszej rekrutacji, dlatego bez względu na wynik poinformujemy Cię telefonicznie bądź mailowo o tym, jak Ci poszło.

ETAP 5

Witaj w AXA PARTNERS

Gratulacje! Na tym etapie otrzymasz od nas ofertę pracy. Po jej zaakceptowaniu dołączysz do naszego zespołu. Nie obawiaj się pierwszych dni –  zadbamy o Ciebie!