Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51
00-867 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 1080021802

PROCES REKRUTACJI

Dbamy o to, aby proces rekrutacji był szybki i sprawny. W trakcie spotkań rekrutacyjnych będziesz mieć okazję dowiedzieć się więcej o pracy na danym stanowisku, atmosferze w naszym biurze, porozmawiasz z potencjalnym przyszłym przełożonym, aby mieć pewność, że nasz zespół jest tym miejscem pracy, którego szukasz.

ETAP 1

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, wypełnij formularz dostępny w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Będziesz mógł/mogła śledzić status swojej aplikacji, a my sprawnie się z Tobą kontaktować.

ETAP 2

SELEKCJA APLIKACJI

Nasz specjalista ds. rekrutacji podejmuje decyzje o tym, których kandydatów zapraszamy do kolejnego etapu. Twoje cv będzie zweryfikowane pod kątem wymagań danego stanowiska – doświadczenia zawodowego, wykształcenia, znajomości języka angielskiego, innych umiejętności i kwalifikacji.

ETAP 3

ZADANIE PRAKTYCZNE (TEST WIEDZY) ORAZ ROZMOWA REKRUTACYJNA

Aby proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie, podczas jednego spotkania przeprowadzamy praktyczne zadania weryfikujące poziom Twojej wiedzy w dziedzinie, w której chcesz pracować oraz organizujemy rozmowę kwalifikacyjną z naszymi pracownikami. Spotkanie to jest prowadzone przez specjalistę ds. rekrutacji oraz przyszłego przełożonego. Zależy nam, aby poznać dobrze Twoje doświadczenia i umiejętności. Dla Ciebie jest to okazja do uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat zespołu, zadań, specyfiki pracy, czy możliwości rozwoju w naszym zespole. Chcemy, abyś świadomie podejmował/a decyzję o wyborze przyszłego pracodawcy, dlatego tak duży nacisk kładziemy na to, abyś dowiedział/a się jak najwięcej o tym, czego możesz się spodziewać od pracy w naszym zespole. Obecnie cały proces rekrutacji odbywa się online.

ETAP 4

OFERTA PRACY

Proces rekrutacji kończy się wyborem kandydata. Jeśli To będziesz Ty, nasz specjalista ds. rekrutacji skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci ofertę pracy. Jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy, abyś był/a pewien/pewna swojego wyboru o rozpoczęciu pracy w naszym zespole. 

Wszyscy kandydaci, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać podczas rozmowy rekrutacyjnej otrzymują od nas informację zwrotną, nawet jeśli nie zostali wybrani w rekrutacji.