Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51
00-867 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 1080021802

Nie tylko wynagrodzenie

Poza wynagrodzeniem, oferujemy naszym Pracownikom dodatkowy system premiowy, a także szeroki pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, czy bony świąteczne. Część benefitów jest dostępna również dla rodzin naszych Pracowników.

DBAMY O work-life balance!

Ważne są efekty Twojej pracy. Choć większość z nas rozpoczyna pracę między 8 a 10, elastycznie podchodzimy do tego, o której godzinie startujesz. Rozumiemy, że czasami trzeba połączyć pracę z innymi prywatnymi czy rodzinnymi zobowiązaniami.

Umożliwiamy pracę zdalną. Choć w obecnych czasach częściej widzimy się online niż w realu, dbamy o relacje w zespołach, sprawną komunikację i efektywną pracę.

Atmosfera i integracja

Przyjazna atmosfera i wzajemne zaufanie między Pracownikami jest dla nas podstawą do budowania miejsca pracy, w którym jesteśmy gotowi ujawniać swoją inicjatywę, pomysłowość, angażując się w realizowane projekty i współpracę.

Niepowtarzalne relacje budowane w wyjątkowej atmosferze dają przestrzeń na dzielenie się wiedzą i rozwijanie wspólnych pasji zarówno w pracy czy po godzinach. Wspólne wyjścia, spotkania czy sportowe rywalizacje tylko scalają nasz Zespół.

Rozwój zawodowy

Możliwość rozwoju zawodowego to dla nas klucz do zaangażowania i satysfakcji z pracy. Dzięki udziałowi w międzynarodowych projektach, pracy po angielsku na co dzień, masz możliwość zdobycia i rozwinięcia swoich kompetencji i umiejętności. Możesz liczyć na dofinansowanie na udział w konferencjach branżowych, szkoleniach, czy nauki języków obcych. Mając stały dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight możesz rozwijać swoją wiedzę techniczną, którą wykorzystasz później w praktyce. Nasi pracownicy są zawsze pomocni i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Będziesz mieć możliwość uczyć się od ekspertów na co dzień, a także biorąc udział w wewnętrznych inicjatywach edukacyjno-rozwojowych.

Dogodna lokalizacja biura i komfortowe miejsce pracy

Do naszego biura, które znajduje się w centrum Warszawy, wygodnie dojedziesz korzystając z komunikacji miejskiej (biurowiec, w którym mieści się nasze biuro, znajduje się w pobliżu metra “Rondo Daszyńskiego”). Na Pracowników, którzy preferują rower, czekają miejsca postojowe.

W naszym biurze możesz pracować w komfortowych warunkach, pijąc dobrą kawę. Jeśli potrzebujesz odpocząć, możesz oderwać się od pracy w naszym Chillout Roomie, grając na PS4, XBOX 360 lub w piłkarzyki.

Dzięki temu, że nasze biuro mieści się w sercu Warszawy, na miejscu w biurowcu oraz w bliskim jego otoczeniu dostępnych jest wielu punktów gastronomicznych i usługowych.

Jeśli potrzebujesz skupić się na swojej pracy, będziesz mógł skorzystać z dobrze wygłuszających słuchawek.

Od marca nasz zespół pracuje zdalnie, w biurze możesz się pojawiać tylko wtedy kiedy masz na to ochotę.

I wiele innych

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować!