Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51
00-867 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 1080021802

Poznaj nas

Jako Avanssur SA Oddział II w Polsce należący do międzynarodowej Grupy AXA,  jesteśmy zespołem kilkudziesięciu specjalistów IT realizujących międzynarodowe projekty programistyczne dla zagranicznych spółek AXA w Europie. Na co dzień pracujemy w języku angielskim, w małych zespołach, tworząc i rozwijając platformy IT do sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych m.in. w Wielkiej Brytanii i Francji.

Pracujemy zgodnie z podejściem agile. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy innowacyjność, kreatywność i motywację naszych pracowników, co pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Należąc do Grupy AXA budujemy nasze zespoły zgodnie ze wspólnymi wartościami firmy. Dbamy o to, aby nasze codzienne działania były oparte na dobrej współpracy w zespołach,  otwartej komunikacji, proaktywności, otwartości na zmiany. Nasi pracownicy cały czas znajdują nowe możliwości rozwoju w ramach struktur wewnętrznych

Znajdziesz nas w Warszawie przy ul. Chłodnej 51 (okolice Ronda Daszyńskiego).

KOGO POSZUKUJEMY

  • PROGRAMIŚCI .NET

Jeśli chcesz tworzyć nowe rozwiązania i lubisz programować w szczególności w .NET, dołącz do jednego z naszych zespołów.

  • TESTERZY MANUALNI ORAZ PROGRAMIŚCI TESTÓW AUTOMATYCZNYCH

Jeśli Twoją pasją jest dbałość o jakość rozwiązań, zostań mistrzem testerów albo ułatw im pracę tworząc rozwiązania do szybkiego i skutecznego wykrywania błędów w tworzonym oprogramowaniu.

  • DATA ENGINEERING

Jeśli praca z dużą ilością danych jest Twoją pasją, a przetwarzanie dużych ilości danych nie mają dla Ciebie tajemnic, nasz zespół może być tym, czego szukasz. Pracujemy zarówno z danymi w Azure korzystając z Databricks i Spark’a, jak i z danymi na naszych serwerach w bazach SQL.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)