Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80
43-100 Tychy
śląskie, Polska

www.sanhua-aweco.com

NIP: 6462737608

ETAP 1

Złożenie aplikacji

Jeśli zainteresowała Cię oferta Sanhua Aweco i chcesz pracować w naszym zespole, prześlij nam swoje CV na adres [email protected] Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz w największych portalach rekrutacyjnych oraz w najbliższych Powiatowych Urzędach Pracy.

ETAP 2

Selekcja aplikacji

Wszystkie aplikacje wnikliwie analizujemy kierując się wymogami, które wskazujemy w ogłoszeniu o pracę. Jeżeli pozytywnie przeszedłeś proces selekcji, otrzymasz od nas zaproszenie na rozmowę w siedzibie naszej firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

ETAP 3

Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie naszej firmy w Tychach lub online. Weryfikujemy Twoje umiejętności, wiedzę, doświadczenie zawodowe oraz, w zależności od stanowiska, znajomość języków obcych. Jest to również moment, kiedy odpowiemy na nurtujące Cię pytania odnośnie stanowiska, na które aplikujesz.

ETAP 4

Podjęcie decyzji i informacja zwrotna

Po przeprowadzeniu rozmowy rekrutacyjnej wybieramy kandydata, któremu składamy ofertę pracy. Jeżeli zostanie ona przyjęta, ustalane są szczegóły oraz proces zatrudnienia.
Niezależnie od ostatecznych  wyników, wszyscy zaproszeni na rozmowę kandydaci otrzymują od nas informację zwrotną.