Dane kontaktowe

Avon Cosmetics Polska sp. z o.o.

ul. Słowicza 32
02-170 Warszawa
mazowieckie, Polska

Avon w Garwolinie:

Avon Operations Polska sp. z o.o.

ul. Stacyjna 77
08-400 Garwolin
mazowieckie, Polska

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy AVON Polska, gdzie każdy głos ma znaczenie. Pracujemy w branży beauty i codziennie zmieniamy ją na lepsze. Działamy odważnie, bo zawsze szukamy innowacji, dzięki którym nasi Klienci mogą korzystać z najlepszych rozwiązań na rynku. Nieważne, czy pracujesz w sprzedaży, marketingu, czy IT - rozwijamy się na wszystkich polach. Mówimy PIĘKNIE!, robiąc to z uśmiechem na twarzy. WOW!, kiedy odnosimy kolejne sukcesy. Wiemy, że tylko tak udaje się nam zachwycać innych i wspierać miliony kobiet na całym świecie.

Avon w Polsce to trzy niezależne spółki. Avon Cosmetics Polska z siedzibą w Warszawie kieruje działaniami firmy na 19 rynkach Europy Centralnej. To właśnie tutaj powstają katalogi, planujemy sprzedaż, przygotowujemy analizy finansowe, kierujemy marketingiem i komunikacją.

Kolejne dwie spółki znajdują się w Garwoline: Avon Operations Polska, która jest drugim co do wielkości zakładem produkcyjnym i najbardziej zaawansowaną technologicznie fabryką AVON na świecie, oraz Avon Distribution Polska – największe w Europie centrum dystrybucyjne firmy. Produkty trafiają stąd do ponad 50 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Oprócz produkcji i dystrybucji w Garwolinie zlokalizowane są regionalne struktury odpowiedzialne za planowanie, zakupy, rozwój nowego produktu oraz laboratorium badawczo-rozwojowe. Jesteśmy firmą z ponad 130-letnią tradycją na rynku beauty, a w Polsce działamy już od 27 lat.

CO NAS WYRÓŻNIA?

ROZWÓJ

W AVON stawiamy na rozwój – nasi pracownicy mogą uczestniczyć w licznych szkoleniach, sesjach mentoringowych i programach developmentowych.

ONBOARDING

Nowi pracownicy mogą liczyć na rozbudowany program wdrożeniowy, dostosowany do ich przyszłej roli. Organizujemy nie tylko w szkolenia funkcyjne, ale także zapraszamy za kulisy Działu Obsługi Klienta, naszych sił sprzedażowych. Dajemy możliwość doświadczenia pracy na linii produkcyjnej, a także w centrum dystrybucyjnym.

NASZE WARTOŚCI

W codziennej pracy kierujemy się pięcioma głównymi wartościami:

  • Wiara
  • Prawość
  • Szacunek
  • Zaufanie
  • Pokora

DZIAŁANIA CSR

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)