Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Avon Cosmetics Polska sp. z o.o.

ul. Słowicza 32
02-170 Warszawa
mazowieckie, Polska

Avon w Garwolinie:

Avon Operations Polska sp. z o.o.

ul. Stacyjna 77
08-400 Garwolin
mazowieckie, Polska

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

ul. Słowicza 32
02-170 Warszawa
mazowieckie, Polska

Avon Global Business Services Sp. z o. o. (

ul. 17 stycznia 56
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

Avon Distribution Polska Sp. z o. o.

ul. Stacyjna 77
08-400 Garwolin
mazowieckie, Polska

Avon Operations Polska Sp. z o.o.

ul. Stacyjna 77
08-400 Garwolin
mazowieckie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Należymy do rodziny Natura&Co. Wspólnie z The Body Shop, Natura, Aesop tworzymy czwartą największą na świecie grupę kosmetyczną. Razem docieramy do ponad 200 000 000 konsumentów globalnie.

Pracujemy w branży beauty i codziennie zmieniamy ją na lepsze. Avon to miejsce, gdzie piękno i biznes spotykają się ze sobą. Zabieramy głos w kwestiach, które mają znaczenie dla naszych społeczności, wspieramy organizacje działające na rzecz kobiet a siłę, która tkwi w pięknie, wykorzystujemy do tego, by czynić dobro.

Jesteśmy świadomi roli, którą mamy do odegrania w obliczu globalnych zmian klimatycznych. Robimy wszystko, żeby wprowadzić zmiany i uczynić nasze działanie bardziej ekologicznym. Zmniejszamy nasz wpływ na klimat i tworzymy produkty w sposób zrównoważony, tak by świat, jaki po sobie zostawimy był lepszy od tego, który zastaliśmy. Nie chcemy być po prostu najlepszą firmą kosmetyczną na świecie. Chcemy być najlepszą firmą kosmetyczną dla świata.

NASZE SPÓŁKI

Jesteśmy firmą ze 135-letnią tradycją na rynku beauty. W Polsce działamy od 1992 roku, gdzie znajdują się nasze trzy niezależne spółki:

Avon Cosmetics Polska z siedzibą w Warszawie. To właśnie tutaj powstają katalogi, planujemy sprzedaż, przygotowujemy analizy finansowe, kierujemy marketingiem i komunikacją.

Kolejne dwie spółki znajdują się w Garwoline:

Avon Operations Polska, która jest drugim co do wielkości zakładem produkcyjnym i najbardziej zaawansowaną technologicznie fabryką AVON na świecie.

Avon Distribution Polska – największe w Europie centrum dystrybucyjne firmy. Produkty trafiają stąd do ponad 50 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Oprócz produkcji i dystrybucji w Garwolinie zlokalizowane są regionalne struktury odpowiedzialne za planowanie, zakupy, rozwój nowego produktu oraz laboratorium badawczo-rozwojowe.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Onboarding

Wyjątkowo dbamy o komunikację z naszymi przyszłymi pracownikami. Możesz spodziewać się ciepłego przyjęcia oraz planu wdrożenia jeszcze przed Twoim pierwszym dniem pracy. Pierwsze chwile w firmie spędzisz biorąc udział w naszym ogólnofirmowym programie onboardingowym, podczas którego poznasz m.in. naszą organizację, specyfikę pracy wielu działów oraz nasze produkty. O Twoje wdrożenie stanowiskowe zadba Manager oraz Buddy, który od pierwszych chwil będzie służył Ci pomocą i radą.

Rozwój

Będziesz miał możliwość rozwijania swoich umiejętności, razem z zespołami pełnymi utalentowanych ludzi, wykonujących swoje zadania z pasją i zaangażowaniem. Będziesz wykonywał pracę, która ma znaczenie, którą docenimy i która w realny sposób będzie miała wpływ na budowanie Twojej ścieżki kariery. Aspiracje i plany naszych pracowników są dla nas bardzo ważne, dlatego będziemy wspierać Cię w ich realizacji. U nas możesz swobodnie wyrażać swoje zdanie, przedstawiać swoje pomysły, brać za nie odpowiedzialność i wcielać je w życie.

Dodatkowo będą na Ciebie czekały szkolenia wewnętrzne prowadzone przez naszych pracowników. To wszystko w ramach wyjątkowego programu D4D opierającego się na dzieleniu się wiedzą wewnątrz organizacji.  Jeśli poczujesz, że chciałbyś dołączyć do grona naszych trenerów – świetnie! Przygotujemy Cię do pełnienia tej dodatkowej roli, wysyłając na profesjonalne szkolenie na którym nauczysz się jak efektywnie przekazywać wiedzę innym.

CSR

Avon dba o kobiety nie tylko poprzez dostarczanie jakościowych produktów czy wspieranie ich przedsiębiorczości, ale także troszcząc się o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Działalność społeczna jest wpisana w DNA Avon, od lat głośno mówimy o tematach, które są dla nas ważne. W Polsce aktywnie prowadzimy dwie duże kampanie CSR-owe – Avon Kontra Rak Piersi oraz Avon Kontra Przemoc.

Avon Kontra Rak Piersi – ma na celu podniesienie świadomości kobiet w kwestii profilaktyki raka piersi oraz zwiększenie dostępu do badań profilaktycznych. Każdego roku dofinansowujemy tysiące badań USG piersi i prowadzimy działania edukacyjne, współpracując z najważniejszymi organizacjami zaangażowanymi w walkę z rakiem piersi.

Avon Kontra Przemoc – działania w zakresie zainicjowanej w 2008 roku kampanii Avon Kontra Przemoc koncentrują się na udzielaniu pomocy ofiarom, ale także edukacji i nagłaśnianiu problemu. Od 2011 roku AVON jest partnerem Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, zapewniając środki na funkcjonowanie poradni telefonicznej i e-mailowej dla ofiar i świadków przemocy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)