Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Avenga Poland

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 342 46 58

www.avenga.com/pl/it-professionals/oferty-pracy

NIP: 899-25-09-595

o Nas

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. W ramach linii Transforming Industries świadczy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, projektowaniem rozwiązań po tworzenie oprogramowania. W ramach obszaru IT Professionals oferuje usługi staff augmentation, team leasing i permanent employment. 

Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT.

Avenga to ponad 2500 profesjonalistów oraz ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT i transformacji cyfrowej. Avenga powstała w wyniku połączenia czterech firm o różnych kulturach organizacyjnych, doświadczeniach i kompetencjach:  IT Kontrakt, Sevenval, CoreValue i Solidbrain. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.

It’s all about #team

Chętnie dzielimy się wiedzą, szczególnie na naszych meet-upach “Avenga rally” organizowanych w wielu lokalizacjach w całej Polsce. Wszystkie te inicjatywy powstały w wyniku procesu twórczego naszych pracowników i są odpowiedzią na potrzeby entuzjastów IT pracujących w naszej organizacji.

“Efektywnie w pracy - aktywnie po pracy” to nasze nieoficjalne motto. Nie mamy tu na myśli tylko wysiłku umysłowego podczas prowadzonych szkoleń. Avenga wspiera szeroko pojęty rozwój osobisty, w który wliczamy także wysiłek fizyczny. Bieganie, krav maga, koszykówka, maratony rowerowe - dołącz do jednego z naszych zespołów lub zorganizuj własną sportową ekipę. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (39)