Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Avenga IT Professionals sp. z o.o.

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 342 46 58

www.avenga.com/pl/it-professionals/oferty-pracy

NIP: 899-25-09-595

Nasz proces rekrutacyjny

Wiemy, jak ważne są przejrzyste zasady, dlatego drogę do rozpoczęcia współpracy z Avenga możemy opisać w kilku prostych krokach. Na każdym etapie spotkasz się z profesjonalnym wsparciem Sourcerów, IT Rekruterów i Account Managerów, którzy swoim doświadczeniem pomogą Ci przejść proces rekrutacyjny z sukcesem.

ETAP 1

Weryfikacja CV

Nasz zespół Rekrutacji przeanalizuje Twoje doświadczenie oraz kompetencje techniczne i na tej podstawie wybierze dla Ciebie interesujący projekt i dedykowanego Rekrutera.

ETAP 2

Rozmowa HR / prezentacja projektu

Podczas video rozmowy nasz Rekruter IT opowie Ci o zasadach współpracy z Avenga, naszych benefitach i możliwościach rozwoju oraz o projekcie. Ty będziesz miał okazję pochwalić się swoimi sukcesami zawodowymi, opowiedzieć o najciekawszych projektach oraz o technologiach, z którymi chcesz pracować.

ETAP 3

Rozmowa techniczna

To spotkanie z managerem IT / zespołem technicznym, który pracuje nad projektem, do którego aplikujesz. Ta rozmowa będzie miała charakter bardziej techniczny, więc należy się do niej dobrze przygotować.

ETAP 4

Formalności i onboarding

To standardowe działania, które finalizują cały proces - podpisanie kontaktu, poznanie nowych kolegów i zasad, które określą ramy naszej współpracy.