Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Avenga IT Professionals sp. z o.o.

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 342 46 58

www.avenga.com/pl/it-professionals/oferty-pracy

NIP: 899-25-09-595

Poznaj nas

Jesteśmy ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania po outsourcing najwyższej klasy specjalistów IT. Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskiwanie wymiernych korzyści.

Jesteśmy zespołem ponad 2500 profesjonalistów, działamy Europie, Azji i USA od ponad 20 lat.

W Polsce jesteśmy obecni od 2004 r., poprzednio pod nazwą IT Kontrakt.

Dołącz do nas!

Co zyskasz?

Doskonale rozumiemy, że każdy ma indywidualne preferencje i potrzeby, dlatego w naszym portfolio znajdziesz zarówno projekty realizowane dla klientów globalnych, jak i start-upów. Proponujemy różne formy współpracy. W wielu projektach dajemy także możliwość zdalnej realizacji zadań.

Co cenimy?

Wierzymy w pragmatyczne podejście i partnerstwo. Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Relacje ze współpracownikami i partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i transparentności. Nie zapominamy również o środowisku, w którym działamy. Zrównoważony rozwój jest wpisany w DNA naszej organizacji. Kładziemy nacisk na ochronę środowiska, społeczną odpowiedzialność biznesu oraz przejrzysty ład korporacyjny.

Wsparcie na każdym kroku

W Avenga jesteśmy Twoim partnerem na każdym etapie współpracy. Już podczas rekrutacji zaproponujemy Ci najlepiej dopasowane do Twoich kompetencji projekty. Zaoferujemy Ci również pomoc w sprawach kadrowo-płacowych, konieczną do sformalizowania i płynnego przebiegu naszej współpracy. Nasi Account Managerowie i Support Operational Specjaliści zorganizują Twoją pracę w pełni. Trzymamy rękę na pulsie, więc w trudnych sytuacjach zawsze możesz liczyć na wsparcie swojego Opiekuna.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (27)