Dane kontaktowe

AutoVision Polska Sp. Z o.o.

Szyperska 14
61-754 Poznań
wielkopolskie, Polska

autovision-poland.com

KIM JESTEŚMY?

AutoVision GmbH to spółka należąca do Grupy Volkswagen, wspierająca jej organizacje i dostarczająca im interdyscyplinarnych rozwiązań projektowych. Założona w 2001 roku z główną siedzibą w Wolfsburgu w Niemczech, oferuje usługi w takich dziedzinach jak badania i rozwój, zakupy, logistyka, IT, obsługa klienta czy kontrola jakości. Celem jej działania jest dostarczanie rozwiązań zgodnych ze standardami marki Volkswagen i budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu i przepływie wiedzy.

Od momentu rozpoczęcia działalności AutoVision cechuje dynamiczny rozwój. Filie spółki funkcjonują w kilkunastu lokalizacjach w Niemczech oraz w innych państwach europejskich takich jak Belgia, Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Węgry i Polska.

AutoVision Polska z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania powstało w kwietniu 2016 roku jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting). Świadczy usługi księgowe dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań.

CO OFERUJEMY?

Realne możliwości rozwojowe

Dołączając do AutoVision pracujesz dla światowych marek przemysłu motoryzacyjnego w renomowanej organizacji i możesz wziąć udział w interesujących projektach realizowanych dla klientów z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, RPA i wielu innych krajów.
W konsultacji z pracownikami organizujemy także szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i pogłębianie wiedzy z obszaru księgowości, kursy językowe, jak również szkolenia IT umożliwiające optymalne wykorzystanie współczesnych narzędzi pracy.

Przejrzysta komunikacja

Naszym założeniem jest promowanie otwartej postawy, wzajemnego szacunku i zaufania. Dbamy o przejrzystość komunikacji i dobre relacje, słuchamy naszych pracowników i komunikujemy się w swobodny, niesformalizowany sposób.

Pozytywna atmosfera

Gimnastyka w biurze? Świeże owoce? To tylko niektóre z realizowanych przez nas inicjatyw. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dbamy o budowanie koleżeńskich relacji, organizujemy spotkania towarzyskie i wyjazdy integracyjne, w których możesz (jeśli chcesz) brać udział.

PRZYJRZYJ SIĘ NAM BLIŻEJ

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)