Dane kontaktowe

Autoneum Poland

Owsiana 60 A
40-780 Katowice
śląskie, Polska

NIP: 6491878547

Dodatkowe lokalizacje:

Autoneum Poland Sp. z o. o.

Zakład Nowogard
ul. Armii Krajowej 28d
72-200 Nowogard
zachodniopomorskie, Polska

Benefity

Prywatna opieka medyczna (dofinansowanie)

Dbałość o zdrowie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważna, dlatego umożliwiamy pracownikom szybki dostęp do szeregu specjalistów w prywatnych placówkach medycznych nie tylko w Katowicach i okolicy, ale także na terenie całego kraju.

Ubezpieczenia na życie (dofinansowanie)

Dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników na różnych etapach życia, pragniemy umożliwić im skorzystanie z dodatkowego ubezpieczenia. Dofinansowujemy ubezpieczenie dla pracowników, aby zabezpieczyć ich i zapewnić im wsparcie w razie naglych zdarzeń losowych.

Karty sportowo – rekreacyjne – MultiSport (dofinansowanie)

Wiemy, że aktywność fizyczna bardzo dobrze wpływa zarówno na zdrowie, jak też samopoczucie pracownika, dlatego też dajemy możliwość korzystania z ośrodków sportowych na terenie całego kraju. Karta jest współfinansowana przez Autoneum Poland, a Pracownicy mogą wykupić dodatkową kartę dla osoby towarzyszacej i dzieci. Karta, jaką dofinansowujemy, to MultiSport Plus. Zakres oferty, lista obiektów znajdują się na stronie https://www.benefitsystems.pl/.

Bony świąteczne

W trakcie okresu świątecznego chcemy ofiarować Pracownikom bony świąteczne. Są one całkowicie finansowane przez Autoneum Poland.

Dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci

Wspieramy finansowo wypoczynek pracowników, wypłacając im ustaloną kwotę na rzecz wczasów pod gruszą. Pracownicy mogą także uzyskać dofinansowanie zielonej szkoły dla dzieci.

Bilety na imprezy kulturalne

Bilety do kina, które może otrzymać pracownik, uatrakcyjnią spędzenie czasu wolnego w gronie bliskich.

Dofinansowanie do podręczników szkolnych

Aby wesprzeć rodziców pracujących w naszej firmie, oferujemy dofinansowanie do podręczników szkolnych dzieci.

Dofinansowane obiady

Aby zadbać o naszych pracowników stworzyliśmy nowoczesną kantynę, w której posiłki są dofinansowane przez Pracodawcę.

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Chcemy, aby w naszej firmie pracownicy mieli możliwość rozwoju nie tylko poprzez wykonywanie zadań na stanowisku pracy, ale także poprzez korzystanie ze szkoleń  wewnętrznych i zewnętrznych (w tym rownież szkoleń językowych), a także konferencji i kursów certyfikujących.