Dane kontaktowe

Autocentrum AAA Auto Sp.z o.o.

Okulickiego 3
05-500 Piaseczno
mazowieckie, Polska

kariera.aaaauto.pl

NIP: 123-096-31-97

AAA AUTO

Jesteśmy jednym z liderów w sprzedaży samochodów używanych w Polsce. Działamy na rynku od 1992 roku. W naszej ofercie jest ponad 3000 samochodów, których jesteśmy właścicielem. Wciąż powiększamy liczbę lokalizacji w jakich można nas znaleźć, tak by być numerem 1 na polskim rynku motoryzacyjnym! Jednak wiemy, że bez oddanych pracowników na pokładzie, biznesowe plany nie mają racji bytu. Dlatego poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. Dołącz zatem do AAA Auto i rozwiń swoje skrzydła właśnie u nas :)

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Przyjmujemy zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i młodych kandydatów bez doświadczenia, którym zapewniamy pakiet szkoleń i opiekę trenerów.
  • Dla nas najbardziej liczy się atmosfera w pracy, jak i możliwość swobodnego kontaktu z przełożonymi. W firmie mówimy sobie po imieniu, niezależnie na jakim stanowisku pracujemy. 
  • Dajemy najlepszym realne szanse na szybki awans na wyższe stanowiska. Managerów wybieramy spośród naszych kolegów i koleżanek.
  • Pasjonaci motoryzacji czują się u nas jak ryba w wodzie! Mają możliwość obcowania z samochodami różnym marek i różnej klasy – od malucha po cabrio.
  • W świecie finansów współpracujemy tylko z profesjonalistami. W naszej ofercie Klienci mogą wybierać spośród znanych banków i ubezpieczycieli.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)