Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Auto Partner S.A.

Centrum dystrybucyjne:
ul. Ekonomiczna 20
43-150 Bieruń
śląskie, Polska

www.autopartner.com

NIP: 6340011017

O Nas

„Firma to ludzie” – takie motto przyświeca nam na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie pracownik jest najcenniejszym zasobem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 1600 pracowników, a nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych doradców klienta, wyszkolonych przedstawicieli, a także specjalistów z różnych dziedzin.

Czym się właściwie zajmujemy?

Auto Partner SA jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Spółka stanowi platformę sprzedaży, głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych
w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne.

Nasza oferta jest bardzo obszerna – w stałej sprzedaży posiadamy wszystkie niezbędne części, które muszą znaleźć się w warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym. Sprzedajemy także oprogramowanie warsztatowe. Jako partner warsztatowy podpisujemy umowy warsztatowe i zapewniamy ciągłość dostaw.

Nasze wartości

Nasze wartości to nie tylko zbiór ładnie wyglądających haseł, ale to, czym się rzeczywiście kierujemy w codziennej pracy. Zależy nam, aby wszyscy w firmie podzielali nasz system wartości, bo pozwala to na zbudowanie miejsca, w którym po prostu dobrze się pracuje.

Kodeks Etyczny stanowi zbiór wartości i zasad oraz sposobu zarządzania przedsiębiorstwem, którymi kierujemy się każdego dnia i dotyka takich kwestii, jak wzajemne relacje, polityka równego traktowania, bezpieczeństwo i higiena pracy, przeciwdziałanie korupcji, konflikty interesu, ochrona danych oraz poufność informacji, rozwój zawodowy czy zachowania poza miejscem pracy. 

Wartości Grupy Kapitałowej Auto Partner:

  • uczciwość
  • szacunek
  • jakość
  • profesjonalizm
  • odpowiedzialność
  • poufność
  • lojalność

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (36)