Dane kontaktowe

AUTO-PARTNER HOLDING Spółka z o.o. Spółka komandytowa

ul. Subisława 50
80-354 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 765 87 00
[email protected]

autopartner.pl

NIP: 5842731959

Największy wybór części samochodowych w Polsce Północnej

Auto-Partner to ponad trzydzieści lat doświadczenia w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki konsekwentnej polityce wychodzenia na przeciw potrzebom klientów uzyskaliśmy silną i stabilną pozycję na rynku.

DLACZEGO AUTO-PARTNER HOLDING?

Od początku działalności priorytetem naszej firmy jest nacisk na bezpośrednią dostępność oferowanych produktów w siedzibie firmy wraz z dostawą do klienta. Naszym atutem jest największy magazyn części zamiennych w Trójmieście i w całej Polsce północnej, oferujący najszerszą paletę asortymentową w regionie.

Jako jedyna hurtownia motoryzacyjna na naszym rynku lokalnym dysponujemy tak szeroką ofertą części dostępnych „od ręki”, dostosowanych do kieszeni każdego kierowcy, spełniającą jednocześnie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Odbiorcom hurtowym z naszego regionu oferujemy codzienny system dostaw nocnych i dziennych w promieniu kilkuset kilometrów od Trójmiasta.

WIZJA

Ciągle poszukujemy możliwości rozwoju. Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera rynkowego w obszarach, którymi się zajmujemy.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

Zapewniamy pracę  w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy.  Jesteśmy w pełni świadomi ogromnej roli każdego pracownika w budowaniu sukcesu naszej firmy. Liczy się dla nas zaufanie i wzajemny szacunek. Naszym pracownikom zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych oraz kursy i szkolenia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)