Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

ul. Sokratesa 13D lok.27
01-909 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 311 20 00

www.aurovitas.pl

NIP: 1182141800

Poznaj nas

O Aurovitas

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. to firma z branży farmaceutycznej. Oferta firmy skupia się na lekach generycznych, Rx oraz OTC obejmujących 22 obszary terapeutyczne. Obecnie w Polsce zatrudniamy prawie 300 pracowników. Aurovitas Pharma Polska powstała jako trzecia firma Aurovitas w Europie i wraz z siostrzanymi spółkami z Hiszpanii oraz Portugalii wchodzi w skład Grupy Aurobindo Pharma z centralą europejską w Londynie. Aurovitas Pharma Polska m. in. jest jedną ze spółek Grupy Aurobindo Pharma obok: Actavis – Deutschland, Actavis France, Arrow Generics, Puren Pharma, Milpharm Pharma, Helix Healthcare,Novagen Pharma, Aurobindo Pharma Romania, Aurobindo Pharma Italy. Koncern ten jest jedną z wiodących firm działających w obszarze rozwoju, produkcji i wprowadzaniu do obrotu leków generycznych i substancji aktywnych dla przemysłu farmaceutycznego. Tworzone przez Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. leki są najwyższej jakości odpowiednikami popularnych na rynku farmaceutyków. Co istotne dla pacjentów, zawierając tę samą substancję czynną, działają dokładnie tak samo, a zazwyczaj różnią się jedynie nazwą i cechują atrakcyjną ceną.

Kultura organizacyjna

To co nas wyróżnia jako pracodawcę to wyjątkowa kultura organizacyjna.

Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze pracy. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Cenimy to, że pracownicy chcą związać się z nami na dłużej, dlatego co 5 lat świętujemy jubileusze i wręczamy z tego tytułu wartościowe nagrody.

Podejmujemy inicjatywy, cenimy obowiązkowość i odpowiedzialność oraz stawiamy czoła temu, co nieznane.  Przewidujemy zmiany i dostosowujemy je do naszego celu. Napędza nas dążenie do celów pozornie niemożliwych do osiągnięcia, aby ciągle ulepszać naszą ofertę dla pacjentów. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, rozwój talentów, a także stałe ulepszanie procesów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (35)