Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Auctane/Metapack Poland Sp. z o.o.

Kostrzyńska 4
65-127 Zielona Góra
dolnośląskie, Polska

NIP: 9291706091

Miliony transakcji eCommerce dziennie

- to dla nas norma. Dzięki nam natomiast błyskawiczna, spersonalizowana realizacja zakupów internetowych dla setek milionów zamówień rocznie – to norma dla potentatów na rynku eCommerce i ich zadowolonych klientów.

Auctane to zespół ekspertów ds. wysyłki i oprogramowania, których pasją jest pomaganie sprzedawcom w przenoszeniu ich pomysłów, marzeń i innowacji na cały świat. Rodzina Auctane obejmuje ShipStation, ShipWorks, ShipEngine, ShippingEasy, Stamps, Endicia, Metapack, Shipsi, GlobalPost i Packlink. Nasi partnerzy to Amazon, UPS, USPS, eBay, BigCommerce, Shopify, WooCommerce i Walmart.

W Metapack mamy własną platformę łączącą liderów rynku eCommerce z setkami dostawców na całym świecie. Dbamy o jakość i technologie, które pomagają nam wyznaczać standardy usług IT dla biznesu. Jeśli chcesz rozwijać z nami nie tylko nasz produkt ale też Twoje umiejętności, dołącz do nas!

Technologiczne jutro to nasza teraźniejszość

Początki, jak to często bywa, były skromne. W 2003 roku kilku entuzjastów programowania i nowych technologii przewidziało trendy, które wkrótce zdominują rynek sprzedaży internetowej. Stworzyli oni platformę będącą łącznikiem między  systemami firm z branży eCommerce a setkami sieci kurierskich, które potrafią dostarczyć zamówione towary do najodleglejszych zakątków świata.

Dzisiaj dysponujmey największą, wysokodostępną, wysokoskalowalną platformą do kompleksowego zarządzania dostawami. Ponieważ każdej minuty procesujemy ponad 1000 transakcji, na pierwszym miejscu stawiamy zawsze jakość i dostępność naszej usługi.

Aby to zapewnić inwestujemy w najnowsze technologie, nowoczesne rozwiązania (m.in. obowiązujący nas status Enterprise AWS), a przede wszystkim w ludzi, którzy tworzą naszą firmę i naszą platformę. Co najważniejsze, nie odpowiadamy tylko na potrzeby rynku i naszych klientów. Kształtujemy trendy i rozwiązania, tak by były dostępne już w momencie, gdy ktoś pomyśli, że ich potrzebuje.

Jak to działa w praktyce?

  • globalne marki docierają ze swoją ofertą do każdego miejsca na Ziemi,
  • ich klientami mogą być zarówno pracownicy korporacji mających siedziby w europejskich stolicach, jak i farmerzy żyjący na niezurbanizowanych obszarach,
  • w każdym z tych miejsc działają setki dostawców, a my integrujemy ich na naszej platformie, dając potentatom rynku eCommerce możliwości wybrania dowolnego z nich, oferującego optymalne opcje dostarczenia towaru do klienta.

To właśnie nasze miejsce w ekosystemie transakcji online. Tworzymy sieć połączeń, której miliony klientów na całym świecie nie widzą, ale każdego dnia korzystają ze stworzonych przez nią możliwości. Ekspresowe dostawy, możliwość śledzenia przesyłek, odbioru w dowolnym punkcie czy bezproblemowe zwroty; wszystko co jest dla Ciebie dzisiaj oczywiste, nie było dostępne kilkanaście lat temu, i nie zaczęłoby działać bez naszego wkładu.

Kariera MetaPackera

Dość jednak o nas. Porozmawiajmy o Tobie!

Jeśli czujesz, że masz większe umiejętności niż możliwości ich wykorzystania, zapraszamy do nas.

Zgłoś się i przekonaj, czy Twój pomysł na karierę zawodową i nasze plany rozwoju mogą iść w parze. Jeśli chcialbyś/chciałabyś wpływać na rozwój trendów na rynku eCommerce, odpowiedź ta powinna być twierdząca.

Bez względu na to, czy jesteś specjalistą w dziedzinie IT, czy osobą spoza branży, która czuje, że dotąd nie zrealizowała swojego potencjału, czekamy na Ciebie. Wykorzystaj tę szansę i dołącz do entuzjastów technologii realizujących swój talent w branży, której rozwoju, bez żadnych wątpliwości, nie da się zatrzymać!

Wiedz, że cenimy różnorodność i pozwalamy na bycie sobą. U nas profesjonalistą będziesz zarówno w oksfordach jak i japonkach; w zależności, co wolisz. Nasi pracownicy mają zainteresowania wykraczające poza świat IT, a my chętnie  wspieramy ich rozwój (nie tylko dobrym słowem). Ponieważ od poniedziałku do piątku spędzamy ze sobą dużo czasu zależy nam na budowaniu zgranych, dogadujących się ze sobą zespołów. Ze swoimi koleżankami i kolegami poznasz się już w trakcie rekrutacji. Opowiedzą oni o swojej pracy i chetnie odpowiedzą na pytania, które pomogą Ci podjąć (słuszną) decyzję o dołączeniu do nas. Zadbają też o Ciebie w pierwszych dniach pracy oraz będą aktywnie uczestniczyć w Twoich szkoleniach i rozwoju.

Zostań jednym lub jedną z nas i razem z nami pracuj, rozwijaj się, i miło spędzaj czas. Dołącz do naszego globalnego zespołu i wiedz, że my również z niecierpliwością czekamy na możliwość pracy z Tobą.