Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Auchan Polska Sp. z o.o.

ul. Puławska 46
05-500 Piaseczno
mazowieckie, Polska

NIP: 5260309174

Benefity

Wszystkim naszym Pracownikom oferujemy świadczenia socjalne i benefity pracownicze.

Super Rabat

Wszyscy jesteśmy klientami Auchan! Jako Pracodawca przyznajemy wszystkim Współpracownikom zarejestrowanym w Programie Super Rabat na karcie Skarbonka, bonus w wysokości 7% od wartości produktów zakupionych w Auchan i 10% bonusu za zakup produktów Marki Własnej we wszystkich punktach sprzedaży pod szyldem Auchan.

Karta Podarunkowa

Każdy z naszych Pracowników, otrzymuje kartę podarunkową zasilaną ze środków Funduszu Socjalnego, którą może opłacić zakupy w Auchan, jak również w sklepach franczyzowych Auchan oraz Auchan Direct.

Akcjonariat Pracowniczy

W Auchan od 2001 roku funkcjonuje program akcjonariatu pracowniczego, do którego mogą przystąpić współpracownicy w Polsce. Akcjonariat pracowniczy jest innowacyjnym narzędziem wspierania przedsiębiorczości i motywuje do wspólnej realizacji celów biznesowych. Dzięki niemu nasi Pracownicy stają się współwłaścicielami przedsiębiorstwa, które je zatrudnia.

Pakiet Opieki Medycznej

W trosce o zdrowie naszych Pracowników, oferujemy im w pakiecie dostępnych ponad 2000 placówek medycznych w całej Polsce i zapewniamy podstawową opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, w ramach którego każdy pracownik co trzy lata może wykonać Bilans Zdrowia.

Ubezpieczenie na Życie

Dbając o bezpieczeństwo naszych Pracowników i ich bliskich, oferujemy im Program grupowego ubezpieczenia na życie. Dla Pracowników Auchan to: zabezpieczenie rodziny w trudnych sytuacjach, ochrona zdrowia i życia ubezpieczonego, możliwość wybrania wariantu odpowiadającego indywidualnym potrzebom oraz szeroki zakres świadczeń opiekuńczych.

Wolontariat w godzinach pracy

Dni otwartości to program wolontariatu pracowniczego Auchan Retail, powołany by każdy pracownik miał możliwość zaangażowania się w Wolontariat. W ramach tego programu, każdy z naszych Współpracowników może jeden dzień roboczy w roku, przeznaczyć na realizację wybranych przez siebie działań społecznych.

Dofinansowanie posiłków

Naszym Pracownikom zapewniamy dofinansowanie do posiłków, dostępnych w naszych stołówkach lub w zamawianym cateringu zewnętrznym. Dzięki temu pracownik ma możliwość zjedzenia pełnowartościowego posiłku oraz szansę na integrację ze Współpracownikami.

Dofinansowanie wypoczynku

Jako Pracodawca dajemy naszym Pracownikom możliwość skorzystania z dofinansowania do wypoczynku ze środków Funduszu Socjalnego.

Karta Multisport

Doceniamy, że nasi Pracownicy chcą prowadzić zdrowy styl życia. Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Dlatego dajemy naszym Pracownikom i ich bliskim, możliwość korzystania z szerokiej oferty aktywności, poprzez dofinansowanie karty Multisport.

System Premiowy

Nasi Pracownicy oprócz wynagrodzenia, otrzymują również premię, której wysokość uzależniona jest od wspólnie wypracowanego wyniku finansowego całej firmy oraz stopnia realizacji indywidualnych celów.

Pomoc socjalno-bytowa

Jako Pracodawca chcemy być wsparciem dla naszych Pracowników, dlatego oferujemy pomoc socjalno-bytową w różnych trudnych sytuacjach życiowych.

Rozwój

W Auchan dbamy o rozwój Pracowników, dlatego oferujemy im bilanse zawodowe, ścieżki kariery oraz szeroki wybór szkoleń tradycyjnych i e-learningowych.