Dane kontaktowe

ATREM S.A.

Czołgowa 4, Złotniki
62-002 Suchy Las
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.atrem.pl/pl

NIP: 7772428084

Grupa Kapitałowa Atrem składa się z dwóch spółek: Atrem S.A. i Contrast Sp. z.o.o. Działamy w branży inżynieryjnej. Mamy prawie 20-letnie doświadczenie na rynku automatyki, IT i teletechnicznym i 10 lat na rynku elektroenergetyki - szeroki zakres referencji. Realizujemy zamówienia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak i podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

Atrem S.A.

Atrem S.A. jest firmą inżynierską, w której tworzymy nowe technologie dostarczające wyspecjalizowane oraz innowacyjne rozwiązania w sektorach: ropy i gazu, gospodarki wodno-ściekowej, automatyki przemysłowej, inteligentnego budynku, logistyki i automatyzacji centrów transportowych.

Główne obszary specjalizacji Atrem to:

  • automatyzacja procesów - projektujemy i wdrażamy systemy automatyki;
  • systemy ochrony katodowej - jesteśmy producentem urządzeń i oprogramowania stanowiących wraz ze świadczonymi przez nas usługami kompleksowe rozwiązania ochrony katodowej;
  • inżynieria oprogramowania – jesteśmy producentem oprogramowania SCADA, kolektorów danych, specjalistycznego oprogramowania antykorozyjnego i zarządzania aktywami. Nasze rozwiązania są wykorzystywane przez większość firm przesyłu i dystrybucji gazu w Polsce;
  • systemy zarządzania budynkiem - jeden z naszych pięciu działów koncentruje się na projektowaniu i dostarczaniu całościowych rozwiązań do zarządzania budynkiem i jego monitorowania;
  • kompleksowe rozwiązania dla lotnisk i centrów logistycznych - projektujemy i budujemy systemy automatyki i oprogramowania dla lotnisk i centrów logistycznych.

W 2008 roku Atrem zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

http://www.atrem.pl

Contrast Sp. z o.o.

W Contrast Sp. z o.o. zajmujemy się zagadnieniami związanymi z projektowaniem oraz wykonawstwem w branży elektrycznej. Głównymi obszarami naszej działalności są elektroenergetyka, linie kablowe i napowietrzne, stacje transformatorowe, linie światłowodowe, a także badania kontrolno-pomiarowe sieci i urządzeń wysokiego, średniego i niskiego napięcia. W zakresie naszych usług znajduje również budowa farm wiatrowych.

http://www.contrast-ostrow.pl

 

Tworząc rozwiązania i dostarczając usługi wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Nasi Klienci to między innymi: OGP Gaz – System, PGNiG, Polska Spółka Gazownictwa, PGNiG Technologie, Enea, Energa, Tauron, Polimex, PERN. Pracujemy też dla podmiotów prywatnych w Polsce i za granicą. Aktualnie np. na Słowacji, w Rosji i Turcji.

Posiadamy certyfikaty Systemu Jakości PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, PN-N 18001, OHSAS 18001, PN-ISO / IEC 27001, potwierdzające zgodność z wymaganymi normami dla zapewnienia wysokiej jakości w projektowaniu, rozwoju i produkcji.

Nasz zespół tworzy prawie 300 wysoko wykwalifikowanych Pracowników (ok. 160 Atrem i ok. 140 Contrast). Tym co nas wyróżnia jest model biznesowy, który polega na kompleksowej realizacji zleceń – od projektu, przez wykonawstwo, po eksploatację i serwis instalacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)