Dane kontaktowe

ATREM S.A.

Czołgowa 4, Złotniki
62-002 Suchy Las
wielkopolskie, Polska
atrem@atrem.pl

www.atrem.pl/pl

NIP: 7772428084

Poznaj nas…

Grupę Kapitałową Atrem tworzą dwie spółki: Atrem S.A. i Contrast Sp. z o.o. Działamy w branży inżynieryjnej. Mamy prawie 20 lat doświadczenia na rynku automatyki, informatyki i teletechniki oraz 10 lat na rynku elektroenergetyki – szeroki wachlarz posiadanych referencji. Realizujemy zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

Tworząc rozwiązania i dostarczając usługi wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Nasi Klienci to między innymi: OGP Gaz – System, PGNiG, Polska Spółka Gazownictwa, PGNiG Technologie, Enea, Energa, Tauron, Polimex, PERN. Pracujemy też dla podmiotów prywatnych w Polsce i za granicą. Aktualnie np. na Słowacji, w Rosji i Turcji.

Firma Atrem S.A. tworzy nowe technologie, dostarczające wyspecjalizowane rozwiązania dla sektora paliwowego, gazowniczego, energetycznego, wodnego oraz przemysłowego. Segmenty naszej działalności to: automatyka przemysłowa, systemy informatyczne, teletechnika, odnawialne źródła energii, antykorozja i systemy lotniskowe.
http://www.atrem.pl/pl/
 

W Contrast Sp. z o.o. zajmujemy się zagadnieniami związanymi z projektowaniem oraz wykonawstwem w branży elektrycznej. Głównymi obszarami naszej działalności są elektroenergetyka, linie kablowe i napowietrzne, stacje transformatorowe, linie światłowodowe.
http://www.contrast-ostrow.pl/pl/

 

Posiadamy certyfikaty Systemu Jakości PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, PN-N 18001, OHSAS 18001, PN-ISO/IEC 27001 potwierdzające spełnienie wymaganych norm oraz AQAP 2110 dotyczący zapewnienia jakości w projektowaniu, rozwoju i produkcji.

Nasz zespół tworzy prawie 300 wysoko wykwalifikowanych Pracowników (ok. 160 Atrem i ok. 140 Contrast). Tym, co nas wyróżnia jest model biznesowy, który polega na kompleksowej realizacji zleceń - od projektu, przez wykonawstwo, po eksploatację i serwis instalacji.

Posiadamy własne nieruchomości - siedziba w Złotnikach, budynek w Ostrowie Wielkopolskim i Gorzowie Wielkopolskim.

Naszą misją jest unowocześniony biznes, dostarczający efektywne rozwiązania inżynieryjno - techniczne.

Uważamy, że podstawowymi zasobami dynamicznie rozwijających się organizacji stają się zasoby ludzkie, które są potencjalnym źródłem zdobywania przewagi konkurencyjnej, dlatego inwestujemy w naszych pracowników, by stać się dla nich cenionym i przyjaznym pracodawcą.

Działamy w oparciu o wartości, które wcielamy w życie poprzez zaangażowanie w ROZWÓJ własny i firmy, WSPÓŁPRACĘ w firmie i partnerami zewnętrznymi, UCZCIWOŚĆ w postępowaniu, traktowaniem wszystkich z SZACUNKIEM oraz PROFESJONALNYM podejściem do każdego aspektu pracy.

Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć bardzo dużo!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)