Dane kontaktowe

ATR Agrohandel Sp.z o.o.

Usługowa 6
73-110 Stargard
zachodniopomorskie, Polska

atr-agrohandel.pl

NIP: 8512037186

Poznaj nas

Od ponad 20 lat prowadzimy działalność dystrybucyjną w zakresie sprzedaży środków do produkcji rolnej oraz obrotu płodami rolnymi.
Nasz sektor działania to handel w zakresie produktów potrzebnych do produkcji rolnej, tj.: środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny. Zajmujemy się również obrotem płodów rolnych (rzepak, zboża) na światową skalę. Polski oddział firmy zatrudnia ok. 115 osób na sta­nowiskach różnego szczebla.
Jesteśmy polskim podmiotem gospodarczym ze 100% kapitałem firmy ATR Landhandel GmbH i Co.KG z siedzibą w Ratzeburgu. ATR Landhandel GmbH i Co.KG posiada w Niemczech wiodącą pozycję w handlu płodami rolnymi, środkami do produkcji rolnej oraz produkcji pasz na rynek niemiecki i duński. Swoją długoletnią wiedzę i doświadczenie przenosi na polski grunt tworząc tu organizację, której mottem działania jest solidność i kompetencja.
W roku 2007 nasza firma nabyła nieruchomość wraz z elewatorem zbożowym oraz obszernymi magazynami w Stargardzie, uzupełniając w ten sposób swoje portfolio o handel zbożem i rzepakiem. Stała się tym samym cenionym dostawcą bogatej asortymentowo palety środków do produkcji rolnej oraz wiarygodnym odbiorcą płodów rolnych.

Różnorodna oferta, nowoczesne doradztwo, szybka i niezawodna dostawa towaru, terminowe płatności oraz bliski kontakt z klientem to standardy, które od lat pielęgnujemy i którym zawsze jesteśmy wierni.

Wartości: PRZEDE WSZYSTKIM - ZESPÓŁ

Konsekwentny i stabilny rozwój firmy zawdzięczamy dobrej strategii działania Zarządu i zaangażowaniu pracowników. Naprawdę wierzy­my, że za sukcesami firmy stoi cały zespół. Staramy się dostrzegać potencjał każdej osoby i w miarę możliwości go rozwijać. W ramach takich działań personalnych wieloletni kierowca został logistykiem, magazynier odpowiada za wewnętrzny transport, a była fakturzysta kieruje działem i wdraża kluczowy projekt informatyczny.
Od kilku lat w ATR Agrohandel świetnie działa system praktyk i staży. Z dumą przyznajemy, że wszyscy nasi stażyści są aktualnie naszymi pracownikami. Nie chcemy jednak poprzestać na powielanych przez innych działaniach. Dostrzegamy zmiany na rynku pracy i w oczekiwa­niach młodych osób zaczynających swoją drogę zawodową.
ATR Agrohandel rozwija się prężnie, wciąż poszukujemy nowych kandydatów do naszych zespołów. Stawiamy na jakość i kompetencje. Jednak nie zamykamy się na powiew świeżości, dlatego zatrudniamy nie tylko handlowców z długoletnim doświadczeniem, ale również ludzi młodych i ambitnych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z karierą zawodową. Jesteśmy różnorodni i w tym tkwi nasza siła. Jednak niezależnie od naszych różnic, zawsze znajdujemy wspólny mianownik. Ważne jest dla nas to, że firma daje realne możliwości rozwoju oraz awansu w ramach swojej struktury. Szczycimy się umiejętnością zarządzania talentami oraz różnorodnością.

W ATR Agrohandel znajdzie się miejsce dla każdej osoby, która jest skupina na osiągnięciu zamierzonych celów i realizacji ich z pełną determinacją. Działamy na zasadzie naczyń połączonych, jeden dział zależy od drugiego, dlatego tak ważna jest dla nas sprawna komunikacja, dlatego jest ona podstawą naszego funkcjonowania.

ATR daje możliwość rozwoju i stawia wciąż przed nowymi wyzwaniami. Wiem, że tu nigdy nie będziesz się nudzić.

Szansa dla absolwentów: PROJEKT HANDLOWIEC

Wychodząc naprzeciw zmianom na rynku pracy, przygotowaliśmy nowatorski projekt adresowany do absolwentów, zachęcając ich tym samym, aby swoją przyszłość zawodową związali z ciekawą branżą i firmą o ugrunto­wanej pozycji.
Nasz projekt szkoleniowy i wdrażający do pracy w charakterze handlowca – doradcy agronomicznego adresowany jest do:

  • absolwentów kierunków rolniczych i pokrewnych;
  • absolwentów posiadających podstawową wiedzę z zakresu zbóż, chemii w rolnictwie lub z doświadczeniem w pracy w rolnictwie

Nasi specjaliści agronomiczni przygotowali program szkoleniowy w oparciu o praktykę. Ma ona na celu uzupełnić wiedzę uczelnianą i stanowić dobre przygotowanie do pracy. Zadbaliśmy o atrakcyjne formy przyswajana wiedzy: nie tylko wykłady w sali szkoleniowej, ale również zajęcia na poletkach demonstracyjnych, na polach uprawnych i w stacjach doświadczalnych. Liczymy również na aktywność i własną twórczość uczestników.
Do tej pory zrealizowaliśmy dwie edycje PROJEKTU HANDLOWIEC.
Na jesień 2017 roku ruszymy z trzecią edycją

ROŚNIJ z NAMI!

W codziennej pracy widzimy, jak z małego ziarenka kiełkuje i powstaje duża roślina, dlatego jesteśmy przekonani, że w odpowiednich wa­runkach każdy z nas może osiągnąć sukces zawodowy. Zapraszamy – rośnij z nami i dołącz do naszego zespołu.