Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Siedziba główna Atos Polska S.A.

ul. Królewska 16
00-103 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 389 99 99
Fax: +22 389 99 98
[email protected]

NIP: 7292421372

Dodatkowe lokalizacje

Tower Building

ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 296 3678

Olivia Business Centre

Al. Grunwaldzka 472 B (Olivia Four)
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 731 88 88

Wrocławski Park Biznesu

ul. Wołowska 10
51-116 Wrocław
dolnośląskie, Polska

SkyRes

ul. Warszawska 18
35-205 Rzeszów
podkarpackie, Polska

ETAP 1

Zbieranie aplikacji

Myślisz o pracy z nami? To świetnie! Aktualne oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w serwisie pracuj.pl. Nie przejmuj się jednak jeśli nie znajdziesz niczego odpowiadającego Twoim zainteresowaniom. Prześlij swoją aplikację na nasz adres e-mail – czytamy każde CV. Nasi specjaliści z zespołu rekrutacji i nasi menedżerowie przeanalizują Twoją aplikację pod kątem bieżących potrzeb i najlepszego dopasowania do naszych wymagań i oczekiwań. Do Ciebie należy decyzja, w jaki sposób chcesz nam się przedstawić – możesz napisać list motywacyjny, by opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach, projektach, pasjach i planowanych kierunkach rozwoju.

ETAP 2

Testy kompetencyjne

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zostaniesz zaproszony na testy kompetencyjne. Wybór testu zależy od kompetencji wymaganych na danym stanowisku. O szczegółach poinformujemy Cię przed spotkaniem. Testy w zależności od stanowiska trwają od 1 do 2 godzin - poinformujemy Cię przed spotkaniem, ile dokładnie czasu należy zaplanować.

Korzystamy między innymi z następujących narzędzi:

  • testów językowych określających poziom znajomości języka obcego, najczęściej języka angielskiego,
  • testów analitycznych, sprawdzających m.in. umiejętność logicznego rozumowania,
  • testów sprawdzających wiedzę specjalistyczną,
  • testów psychologicznych pozwalających nam lepiej poznać Twoje mocne strony, potencjalne zachowania w miejscu pracy i predyspozycje w zależności od stanowiska.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli testy wypadną pomyślnie, zaprosimy Cię na spotkanie z potencjalnym bezpośrednim przełożonym odpowiedzialnym za rekrutację pod względem merytorycznym, a także ze Specjalistą ds. Rekrutacji. Rozmowa jest okazją do wymiany informacji i poznania się nawzajem. My spróbujemy dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie, Ty zaś będziesz miał/a możliwość uzyskania informacji o stanowisku, firmie i potencjalnych zadaniach. Może zdarzyć się, że zostaniesz poproszony/a o dodatkowe spotkanie. Celem tego spotkania będzie doprecyzowanie Twojej ścieżki rozwoju i zaproponowanie Ci stanowiska najbardziej odpowiadającego Twoim kompetencjom.

ETAP 4

Informacja zwrotna i decyzja o zatrudnieniu

Na tym etapie skontaktuje się z Tobą osoba z Działu Rekrutacji lub Twój potencjalny przełożony i przedstawi Ci informację zwrotną.

O wynikach rekrutacji informujemy wszystkich kandydatów, którzy wzięli w niej udział. Jeśli chcesz zorientować się o statusie procesu wcześniej, możesz napisać do nas maila. Odpiszemy lub oddzwonimy.

Wybranym przez nas kandydatom zostanie przedstawiona oferta pracy. Specjalista ds. Rekrutacji przedstawi Ci wszystkie informacje dotyczące procesu zatrudnienia w naszej firmie. Otrzymasz od nas pakiet dokumentów, potrzebnych do sfinalizowania oferty zatrudnienia. Poprosimy Cię o ich dostarczenie przed umówioną datą rozpoczęcia pracy. Jeśli w trakcie pojawią się pytania, postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.