Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Siedziba główna Atos Polska S.A.

ul. Królewska 16
00-103 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 389 99 99
Fax: +22 389 99 98
[email protected]

NIP: 7292421372

Dodatkowe lokalizacje

Tower Building

ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 296 3678

Olivia Business Centre

Al. Grunwaldzka 472 B (Olivia Four)
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 731 88 88

Wrocławski Park Biznesu

ul. Wołowska 10
51-116 Wrocław
dolnośląskie, Polska

SkyRes

ul. Warszawska 18
35-205 Rzeszów
podkarpackie, Polska

Galeria

Nasze biura

Pracujemy w nowoczesnych biurach zlokalizowanych w dobrze skomunikowanych biurowcach – Saski Crescent w samym centrum Warszawy, gdańskim Olivia Business Center, Tower Building w Łodzi, Wrocławskim Parku Biznesu oraz SkyRes w Rzeszowie. W każdej lokalizacji znajdziesz pyszną kawę i szeroki wybór herbat, a w każdy czwartek świeże owoce. Przerwy w kodowaniu, zakończone sukcesem wdrożenia lub chwile wytchnienia od konsultacji biznesowych nasi pracownicy spędzają w strefach relaksu – przy konsolach i stołach do piłkarzyków lub odpoczywając na miękkich fotelach. Niech Cię nie zaskoczą zacięte i pełne emocji mecze w przerwie na lunch! Nie przejmuj się jednak – rywalizacja miedzy naszymi zespołami ma charakter wyłącznie sportowy.

Nasze imprezy

Każdy rok obfituje w szereg imprez organizowanych dla pracowników wszystkich naszych biur. Jesienią spotykamy się na firmowych imprezach tematycznych, których piękne lokalizacje (najlepsze kluby w miastach) i wyjątkowe atrakcje (stand-up, iluzjoniści czy pokazy tańca) robią niezapomniane wrażenie. Zimą naszych pracowników oraz ich dzieci odwiedza Mikołaj wraz z elfami, które zapewniają moc zabawy najmłodszym, latem zaś wszystkie rodziny spotykają się na ogromnym pikniku pełnym atrakcji, sportu, rekreacji, śmiechu i zabawy. Nie przebieramy w środkach i umożliwiamy piknikowe rozgrywki piłkarskie, wspinaczkę, kajaki czy aerotunel – żałują wyłącznie Ci, którzy z powodu urlopu rezygnują z udziału w tej imprezie!

Nasze pasje

Wspieramy rozwój naszych pracowników, nie tylko w obszarze technologicznym. Wyjątkowo cenimy zaangażowanych i pełnych pasji ludzi, których entuzjazm udziela się innym, dlatego stworzyliśmy unikalny program klubów Davay. W ramach klubu nasi pracownicy realizują swoje pasje – od dronów, gokartów czy gier planszowych, po wyjścia do teatrów czy tworzenie muzyki – a firma pomaga im w tym finansowo. W ciągu wszystkich lat działalności w Polsce powstawały kluby niemal wszelkich zainteresowań, łącząc pasjonatów i zacieśniając więzi między zespołami. Wiemy, że nie samą pracą żyje informatyk, a szczęśliwy człowiek to lepszy pracownik i kolega.