Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Siedziba główna Atos Polska S.A.

ul. Królewska 16
00-103 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 389 99 99
Fax: +22 389 99 98
[email protected]

NIP: 7292421372

Dodatkowe lokalizacje

Tower Building

ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 296 3678

Olivia Business Centre

Al. Grunwaldzka 472 B (Olivia Four)
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 731 88 88

Wrocławski Park Biznesu

ul. Wołowska 10
51-116 Wrocław
dolnośląskie, Polska

SkyRes

ul. Warszawska 18
35-205 Rzeszów
podkarpackie, Polska

Benefity

Karta Multisport

Dbamy o aktywność sportową, zapewniając dostęp do programów sportowo-rekreacyjnych w ramach karty „Multisport”. Niezależnie od tego, czy uwielbiasz wspinaczkę, basen czy jogę, karta zapewni Ci dostęp do ulubionej formy rekreacji.

Opieka medyczna

Kierując się zasadą "w zdrowym ciele zdrowy duch", zapewniamy naszym pracownikom i ich najbliższym prywatną opiekę medyczną.

Ubezpieczenia grupowe

Oferujemy możliwość ubezpieczenia grupowego, w trosce o przyszłość naszych pracowników oraz ich najbliższych. Dzięki wielkości naszej organizacji, możemy współdzielić ofertę przystającą do różnorodnych potrzeb.

Elastyczny czas pracy

Wiemy jak ważna dla dynamicznego środowiska IT jest elastyczność, dlatego oferujemy ją także naszym pracownikom. Zależnie od sytuacji projektowej, nasi managerowie wychodzą naprzeciw potrzebom i możliwościom członków swoich zespołów.

Kursy językowe

Właściwa komunikacja jest kluczem do rozwiązania wielu problemów, także w obszarze IT. Dajemy naszym pracownikom możliwość stałego podnoszenia umiejętności językowych w ramach wielu, różnorodnych grup – wybieraj spośród języków oraz ich poziomów i nie bój się mówić, co wiesz.

Szkolenia i certyfikaty

Wspieramy rozwój naszych pracowników i dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji naszych zespołów. Zapewniamy możliwość zdobywania certyfikatów i odbywania szkoleń technologicznych.

Kluby Davay

Cenimy pomysły, dlatego wspieramy także te pozazawodowe, które pasjonaci konkretnych form spędzania czasu realizują poza biurem. Dofinansowujemy szereg aktywności, od sportowych i turystycznych po wydarzenia kulturalne, podejmowanych w ramach wyjątkowych klubów Davay.

Owocowe czwartki

Każdego czwartkowego poranka nasze recepcje i kuchnie zapełniają się świeżymi owocami, by wszyscy pracownicy mogli się cieszyć ich słodkim smakiem i witaminami.

Imprezy

Wspólnie mierzymy się z zawodowymi wyzwaniami i wspólnie bawimy na firmowych imprezach – od mikołajkowych spotkań i rodzinnych pikników po jesienne cykle imprez w najlepszych klubach w naszych lokalizacjach.

Bilety do kina

Co tydzień wśród wszystkich pracowników, którzy wezmą udział w ekspresowym konkursie losujemy darmowe vouchery do kina. Żeby wygrać wystarczy zaglądać na nasze wewnętrzne kanały społecznościowe i udzielić odpowiedzi na pytanie.