Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Atos Poland Global Services Sp. z o.o.

Kraszewskiego 1
85-240 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 22 444 6500
[email protected]

atos.net/pl/polska/atosgdcpolska

NIP: 5213207288

Pozostałe lokalizacje:

Oddział we Wrocławiu:

Wrocławski Park Biznesu 2
ul. Wołowska 10
51-116 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Oddział w Warszawie:

Saski Crescent
ul. Królewska 16
00-103 Warszawa
mazowieckie, Polska

Oddział w Łodzi:

Tower Building
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
łódzkie, Polska

Oddział w Opolu:

Kompleks Artim Segment C
ul. Oleska 121
45-231 Opole
opolskie, Polska

Oddział w Krakowie:

AVIA
ul. Profesora Michała Życzkowskiego 20
31-864 Kraków
małopolskie, Polska

Nasze inicjatywy

Prężny rozwój firmy sprawia, że poszukujemy pracowników z doświadczeniem na różnych szczeblach kariery zawodowej. Zatrudnienie znajdują u nas nie tylko pełni pasji inżynierowie, ale również studenci oraz absolwenci. Sprawdzamy się w roli pierwszego pracodawcy, dlatego osobom bez doświadczenia zawodowego, dedykujemy wiele inicjatyw wspierających ich w rozwoju, dając jednocześnie szansę na karierę w międyznarodowej firmie.

ATOS ACADEMY

Atosowe Akademie to oferta dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę zawodową w branży IT, ale nie mają jeszcze doświadczenia. Oferujemy bezpłatne szkolenia prowadzone przez inżynierów z wybranego obszaru technicznego. Każdy kurs kończy się egzaminem, a na najlepszych uczestników czekają oferty pracy w Atos!

ATOS AMBASSADORS

Program Atos Ambassadors to wyjątkowa inicjatywa dedykowana studentom, którzy współpracując z nami, mają możliwość  poznania specyfiki pracy w branży IT i w międzynarodowej firmie. Wspólnie z nami zdobywają także doświadczenie zawodowe z obszarów Employer Brandingu oraz marketingu.

WYSTARTUJ Z ATOS

Wspieramy młode talenty! Współpracujemy ze szkołami średnimi, współtworząc aż 3 klasy partnerskie Atos. Bierzemy aktywny udział w rozwoju młodzieży z Bydgoszczy oraz Wrocławia. Dodatkowo organizujemy weekendową akademię dla maturzystów, w trakcie której uczniowie są wprowadzani przez naszych specjalistów w tajniki cyberbezpieczeństwa. Podobnie, jak w naszym programie stażowym Take IT Easy, jej uczestnicy mają szansę na ofertę pracy w naszej firmie. Podczas tegorocznej edycji staży i praktyk w Atos przeszkoliliśmy ponad 40 studentów.