Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Atos Poland Global Services Sp. z o.o.

Kraszewskiego 1
85-240 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 22 444 6500
[email protected]

atos.net/pl/polska/atosgdcpolska

NIP: 5213207288

Pozostałe lokalizacje:

Oddział we Wrocławiu:

Wrocławski Park Biznesu 2
ul. Wołowska 10
51-116 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Oddział w Warszawie:

Saski Crescent
ul. Królewska 16
00-103 Warszawa
mazowieckie, Polska

Oddział w Łodzi:

Tower Building
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
łódzkie, Polska

Oddział w Opolu:

Kompleks Artim Segment C
ul. Oleska 121
45-231 Opole
opolskie, Polska

Oddział w Krakowie:

AVIA
ul. Profesora Michała Życzkowskiego 20
31-864 Kraków
małopolskie, Polska

ZAOPIEKUJEMY SIĘ TOBĄ

Otoczymy Cię prywatną opieką medyczną, dzięki której będziesz mógł/a korzystać z szerokiego wachlarza usług lekarskich, w tym dentysty. Zapewnimy też ubezpieczenie na życie. Wedle życzenia, dostępne są również warianty dla Twojej Rodziny. Jeśli podczas zatrudnienia w Atos zostaniesz mamą lub tatą otrzymasz od nas wsparcie finansowe!

DO WYBORU, DO KOLORU

W ramach platformy benefitowej otrzymasz gwarantowaną pulę punktów do wykorzystania na zakupy, bilety na koncerty lub na realizację innych marzeń.

IT NA JĘZYKACH

W Atos możesz uczyć się wybranego języka na 3 sposoby:

  • Tradycyjne kursy językowe – jeśli lubisz bezpośredni kontakt z ludźmi
  • Lekcje wirtualne – jeśli wiedzę najlepiej przyswajasz w domowym zaciszu
  • Dostęp do kursów przez globalną platformę e-learningową – jeśli niestraszne Ci nowoczesne rozwiązania, dające największą elastyczność.

Sounds good?

MIERZYMY WYSOKO

Dobre warunki do podnoszenia kwalifikacji stworzą: indywidualne plany rozwoju, budżet na działania rozwojowe, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość udziału w konferencjach, zdobycia międzynarodowych certyfikacji, inicjatywa Tech Talks i sprawdź sam co jeszcze!

TASTE IT

W jeden dzień w tygodniu zapewnimy Ci dawkę witamin. Tego dnia w naszych kuchniach znajdziesz naturalne soki jabłkowe lub świeże owoce. Kawa z naszego ekspresu postawi Cię na nogi po wyczerpującym callu. Lodówki i mikrofalówki otworzą się na Twoje diety pudełkowe i autorskie dania. Coś na ząb? Zapraszamy do naszych automatów vendingowych. Większy głód? Zaspokoisz go w pobliskich restauracjach.

SPORT TO ZDROWIE

U nas potrenujesz nad rzeźbą z kartami Multisport i OK System, będziesz mógł/a stworzyć swój własny sportowy team i dostać na to dofinansowanie w ramach programu b-Aktiv. Jeżeli preferujesz poruszać się jednośladem, do bydgoskiego biura bez problemu dojedziesz nową ścieżką rowerową. Możesz też skorzystać ze stacji roweru aglomeracyjnego. We Wrocławiu naprawisz swój jednoślad na stacji naprawy rowerów.

NIE SAMĄ PRACĄ ATOS ŻYJE

Work-life balance ma u nas high priority. Razem gramy w planszówki, gotujemy dania z kuchni świata i w zależności od dywizji integrujemy się na tematycznym balu, wyjeździe lub pikniku w lesie.

TAKE IT EASY

Mówimy sobie wszyscy po imieniu! Dress code? Krawaty dawno wyszły z naszej mody. Stylówka casualowa to must have tego i każdego innego sezonu w Atos. Szyku zadasz podczas wizyty klientów.

WOZIMY SIĘ

Pracowników z Torunia codziennie zapraszamy do Atos Busa, który zabiera pracowników do pracy, a po 8 godzinach bezpiecznie odwozi do domu. Lokalsom z kujawsko-pomorskiego finansujemy 60% opłaty za parking na terenie firmy. We Wrocławiu zapewniamy miejsca parkingowe wszystkim pracownikom. W zależności od odległości, jaka dzieli Twój dom od biura, Atos dołoży się do biletu miesięcznego lub paliwa.

WOLNE NA WAŻNE MOMENTY

Siostra bierze ślub? Bronisz magisterkę? Cieszymy się razem z Tobą i dajemy dodatkowy dzień wolny!

ZOBACZ RÓŻNICĘ

Wzrok już nie taki sokoli? Czas na zmianę oprawek? Na zakup nowych okularów korekcyjnych otrzymasz od Atos 600 zł.

UCZ SIĘ UCZ, BO…

Nie tylko Mama mówiła, ale Atos też dofinansuje studia związane z wykonywaną pracą! Wysokość refundacji będzie uzależniona od stanowiska i decyzji managera.

MASZ WPŁYW NA TO Z KIM PRACUJESZ

Kolega, sąsiad, a może brat nadają się do pracy w Atos? Jeśli polecone osoby przejdą pomyślnie próbę czasu, zgarniesz bonus referalowy, a w pakiecie pracę w doborowym towarzystwie.

LUBIMY SIĘ

Ludzie! To między innymi dzięki nim poniedziałki w Atos nie takie straszne! Atmosferę mamy najlepszą w mieście.