Dane kontaktowe

Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa

Kraszewskiego 1
ul. Królewska 16
85-240 Bydgoszcz
mazowieckie, Polska

NIP: 5213207288

Pozostałe lokalizacje:

Oddział w Bydgoszczy:

Business Park Kraszewskiego
Kraszewskiego 1
85-240 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

Oddział we Wrocławiu:

Wrocławski Park Biznesu 2
ul. Wołowska 10
51-116 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Oddział w Krakowie:

Vinci Business Centre
ul. Opolska 100
31-323 Kraków
małopolskie, Polska

Oddział w Opolu:

Kompleks Artim Segment C
ul. Oleska 121
45-231 Opole
opolskie, Polska

Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy zwykłą firmą informatyczną. Jesteśmy międzynarodowym liderem transformacji cyfrowej, zatrudniającym ponad 100 000 pracowników w 72 krajach świata. Atos w Polsce istnieje od 2000 roku, a w ramach dwóch spółek na naszym rynku zatrudnionych jest ponad 5 000 ekspertów IT. Jako Atos Global Delivery Center Polska świadczymy usługi dla międzynarodowych klientów z naszych biur w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Krakowie i Opolu, gdzie pracuje ponad 4500 osób.

Nasi pracownicy to więcej niż specjaliści. To technolodzy biznesu świadomi misji, jaką spełnia dziś IT. Ich celem jest dostarczanie rozwiązań i pomysłów na rzecz realizacji strategii biznesowych. Myślimy globalnie i nieustannie poszukujemy trendów biznesowych oraz praktycznych innowacji, które pomagają naszym klientom zwiększyć konkurencyjność. Bazując na naszym doświadczeniu, potrafimy dostarczać rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb!

Kształtujemy przyszłość światowego IT

Nasza wiedza obejmuje szerokie spektrum specjalności, ale zawsze szukamy nowych możliwości i innowacji. Jesteśmy liderem, który daje przykład innym — dzięki temu klienci wiedzą, że pomożemy im w szybszym rozwoju i budowaniu zrównoważonej firmy przyszłości. Wierzymy, że nasze działania sięgną dalej niż biznes tu i teraz – patrzymy jeszcze dalej. Udowadniając światu naszą jakość, inspirujemy innych.

Naszą ambicją jest zjednoczenie ludzi i technologii w sposób, który nie tylko przyspieszy rozwój biznesu, lecz również będzie kształtować przyszłość światowego IT. Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych to nasza pasja, którą dzielimy z innymi, realizując projekty w trzech działach:

  • Infrastructure and Data Management - specjaliści w dziedzinie IDM zarządzają działaniami biznesowymi największych graczy światowego biznesu. Jako pracownik działu będziesz proponował i wspierał kompleksowe rozwiązania zarządzania infrastrukturą informatyczną.
  • Business and Platform Solutions - bogate portfolio usług B&PS zapewnia naszym klientom szybszy rozwój biznesu i wyższą rentowność. Dołączając do tego zespołu, będziesz pracował z naszymi klientami nad połączeniem technologii i strategii biznesowej.
  • Big Data and Security – eksperci BDS zajmują się dostarczaniem usług z zakresu bezpieczeństwa informatycznego dla klientów z całego świata. W tym dziale będziesz miał okazję współpracować nie tylko z największymi klientami, lecz również najlepszymi dostawcami technologii i narzędzi security na świecie.

Dołącz do nas i wspólnie kształtujmy przyszłość światowego IT!

Ostatnie wpisy dla Atos Global Delivery Center Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa