Dane kontaktowe

ATMAT Sp. z o.o.

ul.Władysława Siwka 17
31-588 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

atmat.pl/kariera

NIP: 6282264077

O firmie

ATMAT to dynamicznie rozwijająca się polska firma produkcyjna, mająca na swoim koncie wiele udanych projektów i wdrożeń w branży inżynierii przemysłowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dopasowanych do profilu działalności naszych Klientów.

Główne obszary w jakich działamy to:

  • produkcja drukarek 3D,
  • tworzenie maszyn przemysłowych,
  • wykonywanie stanowisk zrobotyzowanych
  • konstruowanie linii technologicznych
  • automatyzacja i integracja procesów produkcyjnych

Naszą wizją jest świat, w którym bariery technologiczne nie istnieją, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Jednak kluczem do sukcesu są dla nas ludzie – dbamy o pozytywne relacje oraz stałą motywację do rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań.

Nasz zespół

W firmie ATMAT zatrudniamy ponad 80 specjalistów i inżynierów – zarówno ekspertów w swojej dziedzinie, jak i osoby młode, dopiero rozpoczynające drogę zawodową.

Razem budujemy zgrany, interdyscyplinarny zespół, w którego skład wchodzą ludzie inspirujący się wzajemnie.

Jeśli jesteś osobą ambitną, dobrze zorganizowaną i zorientowaną na sukces, dołącz do zespołu ATMAT i rozwijaj się razem z nami.

Zapewnimy Ci możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach, zadbamy o rozwój i podnoszenie kwalifikacji - dofinansowując kursy i szkolenia oraz zadbamy o atrakcyjne eventy firmowe.

Jak pracujemy

Dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie oraz chęć do rozwoju i podejmowania nowych wyzwań. Kierując się podobnymi wartościami, u nas odnajdziesz miejsce dla siebie i w pełni wykorzystasz swój potencjał.

WYCHODZIMY POZA SCHEMATY - Stawiamy na ciągły rozwój i autorskie rozwiązania, bo innowacje pojawiają się każdego dnia.

JESTEŚMY PROFESJONALNI - Cenimy indywidualne podejście, odpowiadając na potrzeby rynku, inspirując i pokazując nowe ścieżki rozwoju.

WSPÓŁPRACUJEMY  - Wspólnie możemy odkryć zupełnie nowe technologie, stworzyć unikalne rozwiązania i wcielić w życie autorskie idee.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ - Wymieniamy doświadczenia wśród specjalistów z wielu dziedzin, tworząc razem interdyscyplinarny i niezależny zespół.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)