Dane kontaktowe

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

ul. Badylarska 25
02-484 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 572 68 00

www.atlascopco.pl/pl-pl

NIP: 5270011039

Poznaj nas

Atlas Copco jest globalną firmą przemysłową z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji, zatrudnia blisko 39 000 pracowników i współpracuje z klientami w ponad 180 krajach. Nasze innowacyjne rozwiązania przemysłowe przyczyniają się do rozwoju zarówno naszych klientów, jak również społeczeństw. W ten sposób tworzymy lepsze jutro. Jesteśmy pionierami i liderami nowoczesnej technologii w przemyśle, a branże na całym świecie polegają na naszej wiedzy i doświadczeniu. Nasze produkty: wiodące na rynku sprężarki, rozwiązania próżniowe, generatory, pompy, elektronarzędzia i systemy montażowe można znaleźć na wszystkich kontynentach.

DOSKONAŁE POMYSŁY NAPĘDZAJĄ ROZWÓJ

Naszą misją jest osiągnięcie trwałego, rentownego rozwoju. Tworzymy trwałe rezultaty w  sposób odpowiedzialny ekonomicznie, środowiskowo i społecznie. Wprowadzamy innowacje w perspektywie długoterminowej i wspieramy naszych klientów w spełnianiu ich ambicji dotyczących zrównoważonego rozwoju. Minimalizujemy wpływ naszej działalności i produktów na środowisko. Dbamy, aby nasi pracownicy mogli się rozwijać zawodowo, byli bezpieczni i zdrowi, a nasza firma pozostawała elastyczna i wydajna. Działamy w sposób etyczny, z poszanowaniem i promowaniem praw człowieka oraz brakiem tolerancji dla korupcji w całym łańcuchu wartości.

 

To tutaj się wszystko zaczyna – Atlas Copco Home of Industrial Ideas.

ATLAS COPCO – CO OFERUJEMY

W Atlas Copco wierzymy w kwestionowanie status quo, szukamy coraz lepszych sposobów działania. Nowoczesna technologia i bliska współpraca z klientem pozwalają nam tworzyć rozwiązania wybiegające w przyszłość.

Wierzymy, że to ludzie są siłą napędową, dlatego zachęcamy i upoważniamy naszych pracowników do działania. Nasze pomysły mogą naprawdę wpłynąć na jakość życia ludzi na całym świecie.

Priorytetowo traktujemy integrację, dążymy do zwiększenia różnorodności, zachęcamy do mobilności i zapewniamy warunki dla rozwoju naszych pracowników.

 

Ludzie z pasją tworzą wyjątkowe rzeczy.

ATLAS COPCO W POLSCE

Atlas Copco Polska dostarcza szeroką gamę produktów dla wielu segmentów gospodarki, współpracuje z największymi korporacjami w Polsce.

Nasza firma zatrudnia ponad 350 pracowników. Mamy 4 oddziały na terenie kraju, a siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie.

Dowiedz się  więcej: https://www.atlascopco.com/pl-pl/careers

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)