Dane kontaktowe

ATI ZKM Forging Sp. z o.o.

Grabskiego 54
37-450 Stalowa Wola

ETAP 1

Analiza dokumentów i rozmowa telefoniczna

Szczegółowo przyglądamy się przesłanym do nas dokumentom - Twojemu  doświadczeniu, zakresowi Twoich dotychczasowych obowiązków, a także w zależności od stanowiska - wykształceniu i znajomości języków obcych. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji  nasz rekruter może do Ciebie zadzwonić, aby porozmawiać o Twojej motywacji, doświadczeniu i oczekiwaniach. Pomaga  nam to zdecydować o zaproszeniu na spotkanie. Dzięki rozmowie telefonicznej, Ty również możesz zdecydować czy chcesz kontynuować udział w procesie rekrutacyjnym.

Jeśli czas na rozmowę nie jest dla Ciebie dogodny - nie wahaj się o tym powiedzieć. Zadzwonimy ponownie we wskazanym przez Ciebie terminie.

ETAP 2

Spotkanie rekrutacyjne

Miło nam będzie Cię gościć w naszej Firmie. Zazwyczaj na tym etapie  poznajesz swojego przełożonego. Podczas spotkania możesz zostać poproszony o napisanie testów. W zależności od procesu rekrutacyjnego i stanowiska, są to testy kompetencyjne, analityczne, psychometryczne lub językowe. Takie spotkanie to również czas na nurtujące Cię pytania dotyczące stanowiska, firmy czy zespołu, do którego miałbyś dołączyć. Zawsze chętnie na nie odpowiadamy.

ETAP 3

Decyzja

Kontaktujemy się z Wami w celu przekazania naszej decyzji rekrutacyjnej oraz przekazania szczegółów dotyczących zatrudnienia. Po ostatecznym wyborze kandydata zawsze przekazujemy informację o wynikach rekrutacji  wszystkim osobom biorącym udział w spotkaniach - jest to dla nas obowiązkowy standard wobec wszystkich kandydatów, którzy poświęcili nam swój czas.