Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Atende S.A.

plac Konesera 10a
03-736 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 9542357358

ETAP 1

WERYFIKACJA APLIKACJI

Wnikliwie analizujemy wszystkie nadesłane do nas aplikacje na poszukiwane stanowisko pracy. Możesz mieć pewność, że Twoje CV nie zostanie przeoczone. Kontaktujemy się z wybranymi osobami, najbardziej dopasowanymi do specyfiki danego stanowiska.

ETAP 2

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA I TESTY KOMPETENCYJNE

Na tym etapie chcemy się z Tobą zapoznać. Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego porozmawiasz ze swoim bezpośrednim przełożonym i przedstawicielem Działu HR. Podczas tego spotkania dowiesz się jak wygląda praca na danym stanowisku pracy oraz zadasz wszystkie nurtujące Cię pytania.

Przy wybranych stanowiskach na tym etapie możesz zostać poproszony o wykonanie testu, np. wiedzy merytorycznej, językowej itp.

Najbardziej dopasowanych kandydatów zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

ETAP 3

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Na tym etapie będzie chciał Cię poznać Twój przełożony drugiego stopnia, w którego strukturach znajduje się Zespół.

W niektórych przypadkach, podczas tej rozmowy możesz zostać poproszony o rozwiązanie case study albo pokazanie próbki pracy. Jeśli ten element znajdzie się w procesie rekrutacji, uprzedzimy Cię o tym wcześniej.

ETAP 4

INFORMACJA ZWROTNA

Bez względu na wynik rekrutacji poinformujemy Cię o jej rezultacie, bez względu na to w ilu spotkaniach z nami wziąłeś udział.

ETAP 5

OFERTA PRACY

Wybranemu kandydatowi złożymy ofertę pracy podczas bezpośredniego spotkania lub rozmowy telefonicznej. Po zaakceptowaniu naszej oferty otrzymasz od nas List Intencyjny, abyś czuł się bezpiecznie w oczekiwaniu na swoją nową drogę zawodową.